راه حلی برای مدیریت ترافیكی تهران؛

ارتباط دو سویه بین پلیس راهور و نقشه بومی بلد برقرار شد


به گزارش لینك بگیر دات كام نقشه بومی بلد از ایجاد ارتباط دو سویه با پلیس راهور تهران آگاهی داد و اعلام نمود: گزارش های آنلاینی كه از سمت كاربران این اپلیكیشن به راهور ارسال می شود چاره ای برای مدیریت ترافیكی تهران است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از اپلیكیشن بومی بلد، استفاده از سیستم های هوشمند در كنترل و نظارت بر تردد خودرو ها در مسیرهای مختلف یكی از راهكارهای اصلی برای بهبود خدمات پلیس راهور محسوب می شود. به نحوی كه بر اساس گزارش های ارسالی از سمت پلیس راهور تهران بزرگ، اطلاع رسانی «نرم افزارهای نقشه آنلاین بر بستر تلفن همراه» یكی از مسیرهای بهینه در ارتباط با رانندگان و كاربران شمرده می شود.
در این راستا ارتباط دو سویه بین پلیس راهور و نقشه بومی بلد برقرار شده است. با ایجاد این ارتباط، گزارش های ترافیكی كه به صورت جمع سپاری و زنده از سمت كاربران درباب بروز سانحه و تصادف در مسیرهای مختلف ثبت می شود، بلافاصله به پلیس راهور تهران ارسال شود.
كیهان اصغری معاون مهندسی در مسیریاب بلد، هدف از به اشتراك گذاری این داده ها را بالا بردن كیفیت خدمت رسانی به مردم عنوان نمود و اظهار داشت: در خیلی از مواقع كاربران اپلیكیشن مسیریاب بلد، در لحظه بروز سانحه گزارش را به سمت ما ارسال می كنند. مطلع شدن نیروهای راهنمایی و رانندگی و همین طور خدماتی نظیر اورژانس كمك می نماید تا مشكلات ترافیكی شهری با سرعت بالاتری رسیدگی شوند.
وی اضافه كرد: برای مثال آمار و گزارش عبور و مرور از سمت نقشه و مسیریاب بومی «بلد» درباب تغییر وضعیت ترافیكی در محدوده پل پارك وی و خیابان الف تهران به پلیس راهور ارائه شده است.
در این راستا سرهنگ محمد رازقی رئیس مركز فرماندهی و كنترل هوشمند ترافیك پلیس راهور نیز با اشاره به این آمار اظهار داشت: مشاهدات میدانی پلیس راهور درباب این مساله با گزارش آماری نقشه بومی «بلد» هم سو بوده است و نسبت به تغییر مجدد جهت این خیابان اقدام شده است.
وی اشاره كرد: این ارتباط دوسویه، مبدا همكاریهای آینده خواهد بود. ما معتقدیم كه ۲.۵ میلیون كاربر فعال «بلد»، هركدام دوربینی هستند كه به ما گزارش ترافیكی می دهند و افزایش این مشاركت از سمت مردم به مدیریت ترافیك شهری كمك شایانی خواهدنمود.
در همین حال سردار مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ نیز با اشاره به ارتباط موثر پلیس راهور با نقشه و مسیریاب «بلد» درباب اطلاع رسانی های ترافیكی اظهار داشت: گزارش مسدودیت های تردد در محورهای مختلف مانند پل نوروزی در بزرگراه چمران، تغییرات در مسیرهای تردد مانند خیابان الف در منطقه یك و همین طور مسدودیت های تردد به واسطه برگزاری رویدادها و مراسم مختلف مانند نماز جمعه بلافاصله بوسیله همكاران ما به تیم نقشه بومی «بلد» ارسال می شود.


منبع:

1398/08/18
14:42:45
5.0 / 5
1958
تگهای مطلب: آنلاین , اپل , اپلیكیشن , اشتراك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
از دست ندهید!