با افزایش انتقادها از گوگل؛

مدیر توئیتر برای حفظ حریم شخصی از گوگل استفاده نمی كند


به گزارش لینك بگیر دات كام جك دورسی مدیرعامل توئیتر تصریح كرده كه برای حفظ حریم شخصی خود از گوگل استفاده نمی كند و برای جستجو در وب از موتور جستجوی داك داك گو استفاده می نماید.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از یاهونیوز، همزمان با افزایش انتقادها از گوگل به دلیل بی توجهی به حریم شخصی كاربران و جمع آوری بی اجازه داده های خصوصی آنها، جك دورسی مدیرعامل توئیتر با ارسال پیامی در حساب كاربری شخصی خود تصریح كرده: " من داك داك گو را دوست دارم. موتور جستجوی پیش فرض من هم اكنون داك داك گو است كه اپلیكیشن آن حتی بهتر است. "
داك داك گو هم از راه حساب كاربری خود در توئیتر به این پیام دورسی واكنش نشان داده و نوشته است: " این خیلی خوب است كه ما چنین چیزی را می شنویم جك! خوشحالیم كه تو را در كنار مایی. "
داك داك گو موتور جستجوی نوپایی است كه بارها تصریح كرده از جمع آوری اطلاعات شخصی كاربران و ایجاد نمایه ای در مورد هر كاربر از این طریق خودداری می كند. همین مسئله باعث می شود داك داك گو از نمایش آگهی های تبلیغاتی هدفمند بر اساس نتایج جستجوی شخصی سازی شده هم خودداری كند.
داك داك گو در دو سال گذشته پیشرفت مناسبی داشته، اما هنوز جایگاه خاصی در دنیای موتورهای جستجو ندارد. این موتور جستجو هر ماه ۱.۵ میلیارد جستجو را پردازش می كند كه در مقابل پردازش ۳.۵ میلیارد جستجو توسط گوگل در روز رقم قابل توجهی محسوب نمی گردد. البته گوگل بیشتر از صدهزار كارمند و داك داك گو كمتر از صد كارمند دارد.

1398/09/09
14:58:11
5.0 / 5
1782
تگهای مطلب: اپل , اپلیكیشن , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱