استخدام ۱۰ هزارناظر ویژه در گوگل برای پالایش ویدئوهای نامناسب كودكان در یوتیوب


لینك بگیر دات كام: گوگل بعد از اعتراض نسبت به نمایش ویدئوهایی نامناسب برای كودكان گروهی ویژه را برای بررسی و نظارت بر محتوای یوتیوب استخدام كرد.به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از خبر آنلاین، بعد از اعتراضات شدید به وجود ویدئوهای نامناسب با محتوای خشن وتهاجمی علیه كودكان، گوگل تصمیم گرفته است تا ناظران ویژه ای را به استخدام در بیاورد تا محتوای یوتیوب را پالایش كنند.
بر این اساس سال آینده 10 هزار كارشناس به تیم یوتیوب می پیوندند تا محتوای ویدئوها را از نظر خشونت فیزیكی و جنسی و مضر برای كودكان بررسی و ارزیابی كنند.
مدیر اجرایی یوتیوب خانم Susan Wojcicki بعد از انتشار سلسله گزارش هایی علیه این سایت درباره توسعه خشونت، محتوای نژادپرستانه و ویدئوهای نامناسب كودكان تصمیم به این كار گرفته است.
وی افزود علاوه بر استخدام 10 هزار ناظر، با استفاده از «یادگیری ماشین» و هوش مصنوعی اقدام به حذف خودكار محتوای مشكوك روی یوتیوب خواهند كرد. مهندسان یوتیوب الگوریتمی را بر مبنای پالیسی های تعریف شده خود، تهیه كرده و در حال غنی سازی آن هستند تا با محتوای افراطی و خشونت آمیز و همینطور نامناسب برای كودكان مبارزه كنند.
بدین ترتیب هم نظارت مستقیم انسانی وهم ماشینی روی محتوای یوتیوب بعد از انتشار مدیریت می كنند.
نیویورك تایمز در گزارشی به تازگی نوشت فیلم های سوء استفاده از كودكان، شكنجه دختران كم سن و سال و تولید تصاویر متسهجن از بچه های كم سن و سال با «وب كم» و انتشار آن روی یوتیوب رواج یافته است.

5656


1396/09/16
16:22:17
5.0 / 5
3393
تگهای مطلب: گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳