بررسی اپراتورها

رفع مشكل سرعت اینترنت كاربران ثابت


به گزارش لینك بگیر دات كام نایب رئیس هیئت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت مشكلات مربوط به وضعیت سرعت اینترنت كاربران ثابت را طی روزهای اخیر عنوان كرد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از مهر، سجاد بنابی در توئیتر با اشاره به جلسه ۴ ساعته ای كه با حضور وزیر ارتباطات، مدیران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شركت ارتباطات زیرساخت جهت بررسی وضعیت سرعت اینترنت كاربران ثابت برگزار شد، اظهار داشت: خلاصه وضعیت استفاده كاربران از اینترنت نشان داده است رشد مصرف كاربران دو برابر سه هفته پیش است.
وی مشكلات سرعت اینترنت را به شرح زیر اعلام نمود.


۱- شركت آسیاتك در ۱۰ استان با مشكل پر شدن ظرفیت خطوط انتقال استانی مواجه بوده و این ظرفیت ها از جانب شركت ارتباطات زیرساخت تأمین و واگذار شد.
۲- شركت نداگستر صبا با پر شدن شدید ظرفیت انتقال بین استانی و اینترنت مواجه بود. گراف های این شركت نشان دهنده وضعیت بد كیفیت سرویس از ساعت ۲ عصر هر روز تا ساعت ۱ صبح بود. هم اكنون شركت مخابرات ایران و زیرساخت در حال ارتقای مدارات انتقال این شركت هستند.
۳- شركت داتك هم با پر شدن شدید ظرفیت ارتباط بین مراكز مخابراتی درون شهری و هم ارتباطات اینترنت مواجه بود. برای این شركت هم كه پهنای باندش را از شركت رسپینا تأمین می كند ارتقای مدارات شروع شد.
۴- شركت مخابرات استان اصفهان با مشكل فنی در بالانس ترافیك اینترنت بین لینك های فعلی مواجه بود كه با تغییر تنظیمات و اصلاح بالانس مشكل برطرف شد.
۵- پر شدن ظرفیت ارتباطات اینترنتی شركت مخابرات استان خراسان و مخابرات استان تهران هم با افزایش ظرفیت ارتباطات آنها حل شد.
۶- از مجموع بیشتر از ۱۴۰۰ مركز مخابراتی كشور، تجهیزات انتقال شركت مخابرات ایران در ۷۰ مركز، نیازمند ارتقای سخت افزاری است. حدود ۲۰ مركز از این ۷۰ مركز در استان كرمان واقع است. حل مشكل این ۷۰ مركز كه عمدتاً كم ظرفیت هستند در مدت كوتاه قابل رفع نیست و باید خرید تجهیزات و نصب، پیگیری شود.
بنابی تصریح كرد: با ارتقا صورت گرفته امشب وضعیت عمومی سرعت اینترنت های خانگی به مراتب بهتر از روز گذشته خواهد بود.

همچنین وی اظهار داشت: فردا هم جلسه برگزار و وضعیت، مجددا بررسی و اقدامات پیگیری خواهد شد.

به این ترتیب قول رفع مشكل سرعت اینترنت كاربران ثابت از مسئولین داده شده. البته این مشكل موقتی و به دلیل استفاده از صد گیگابایت هدیه اخیر توسط مردم بطور همزمان می باشد.

لینك بگیر دات كام ارائه دهنده بك لینك و رپورتاژ آگهی با كیفیت در خدمت كاربران محترم  و مالكان كسب و كارهای اینترنتی است.


 

 


منبع:

1398/12/23
14:41:34
5.0 / 5
2419
تگهای مطلب: اینترنت , سرویس , مخابرات , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵