بروزرسانی خدمات گوگل برای مدیریت مسافرت


به گزارش لینك بگیر دات كام باوجود شیوع گسترده ی كرونا و لغو بسیاری از سفرها، برخی هنوز مجبورند سفر كنند و از همین رو گوگل خدمات مسافرتی خود را بروز رسانی نموده است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از انگجت، در صورت كاوشهای مربوط به مسافرت در جستجوگر گوگل، این موتور جستجو محدودیت های مسافرتی اعمال شده، سیاست گذاری های تازه شركت های هواپیمایی در مورد لغو پروازها و هرگونه تحول جدیدی در این حوزه را به اطلاع كاربران می رساند.
همچنین گوگل تغییراتی را در جستجوگر خود اعمال كرده تا نتایج كاوشهای مربوط به سفر با دقت و سرعت بیشتری در دسترس علاقمندان قرار بگیرد. بعنوان مثال در زمان جستجوی پرواز، هتل و غیره گوگل محدودیت های مسافرتی و اقامتی مربوط به مقصد را هم در صدر نتایج جستجو به اطلاع كاربران می رساند. این خدمات در صورت جستجوی نام هتل ها در برنامه نقشه گوگل هم قابل مشاهده می باشد.
همچنین در صورت امكان، گوگل لینكی از اطلاعات مسافرتی كشور مقصد كه به تأیید مقامات محلی رسیده باشد را در دسترس كاربران قرار می دهد. در مورد پروازهای مختلف این كار از راه لینك دادن به صفحه سفارش های مسافرتی هر شركت هواپیمایی در سایت خود آن انجام می شود. البته باید توجه داشت كه این اطلاعات امكان دارد به سرعت تغییر كنند.
جستجوگر گوگل برای سایتهای گردشگری ایرانی نیز سرویس بسیار پولسازی محسوب می شود و سایتهای گردشگری و خدمات حمل و نقل می توانند با سئوی سایت خود و بهره گیری از خدمات لینك بگیر دات كام اعم از خرید بك لینك و خرید رپورتاژ آگهی مشتریان هدفمند خود را افزایش دهند و رتبه یك گوگل را از آن خود كنند.

1399/01/08
13:37:05
5.0 / 5
2363
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
از دست ندهید!