جهرمی:

افزایش سرعت اینترنت خانگی


جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام كرد با ارتقای اینترنت خانگی از ADSL به VDSL در استان تهران و قم از امروز سرعت اینترنت را چهار برابر می كند.

به گزارش لینك بگیر دات كام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه توییتر خود اعلام نمود: سرعت اینترنت خانگی، را با ارتقا از ADSL به VDSL حداقل چهار برابر افزایش می دهد. امروز عملیات اجرایی ارتقای اینترنت خانگی از ADSL به VDSL در استان تهران و قم شروع شد.
بگفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در هفته ی آینده، سایت ثبت نام آغار بكار خواهدنمود. اولویت توسعه با مناطقی است كه سرعت نسل۴ موبایل در آنها از متوسط كشوری پایین تر است.
اما قبل از این و به سبب جلوگیری از شیوع ویروس كرونا كه اغلب افراد در خانه مانده اند و از ابزارهای فناوری اطلاعات استفاده می نمایند. امكانات آموزش الكترونیكی برای مدارس و دانشگاه ها فراهم گردید، بعضی از شركت ها هم امكان دوركاری را برای كارمندان خود فراهم نموده اند و البته خیلی از افراد برای گذراندن این اوقات، به تماشای فیلم ها و سریال ها روی آوردند.
اما حضور افراد در منازل و افزایش ۴۰ درصدی استفاده مصرف دیتای كشور، سبب كاهش كیفیت شده بود كه اعلام شد اپراتورها به سبب افزایش استفاده تعداد كاربران برای ارائه سرویس هم در لایه ی شبكه هم در لایه ی فركانس آماده نبودند و بنا بر این شركت ارتباطات زیرساخت ظرفیت شبكه ارتباطی اپراتورها را افزایش داد.
بعد از آن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه شخصی اش در توییتر نوشت: عرضه اینترنت رایگان درخواستی است كه خیلی از شما از وزارت ارتباطات داشته اید. امروز( هفدهم اسفندماه) از ارائه كنندگان خدمات اینترنت ثابت درخواست كردیم از فردا تا آخر سال جاری، برای همه كاربران خود به صورت رایگان یك بسته ۱۰۰ گیگابایتی فعال كنند.
قبل از این نیز زمانی كه اعلام گردید مراكز آموزشی تعطیل هستند، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از صحبت با مدیران تلویزیون های اینترنتی آگاهی داد به جهت اینكه پخش مخصوص به كودكان و در بعضی از آنها تمامی فیلم ها و سریال ها رایگان شود و البته با تمدید این تعطیلی او اظهار نمود: تلویزیون های اینترنتی، ارائه خدمات رایگان خودرا تا آخر سال ادامه خواهند داد. ترافیك مصرفی این تلوزیون ها نیم بها محاسبه می گردد.
وی درباره فراهم بودن امكان آموزش الكترونیكی نیز گفته بود كه باتوجه به احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا آخر سال، برای همكاری با وزارت علوم و آموزش و پرورش، امكانات ویژه ای جهت آموزش مجازی و ازراه دور فراهم كردیم تا میلیون ها دانش آموز و دانشجو ضمن حفظ سلامت خود، از تحصیل علم هم جا نمانند.
اینترنت یكی از پایه های مهم كسب و كارهای آنلاین و كسب و كارهای خانگی در ایران است.

برای كسب و كارهای اینترنتی گوگل و موتور جستجوی گوگل یكی از كلیدهای اصلی موفقیت كسب و كار است. لینك بگیر دات كام با فروش بك لینك و رپورتاژ آگهی به كسب و كارهای اینترنتی كمك می كند رتبه یك گوگل را كسب كرده و مشتریان خود را چندبرابر كنند.

 

1399/01/10
12:49:06
5.0 / 5
2261
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
از دست ندهید!