ورشكستگی استارتاپها بدلیل كرونا


به گزارش لینك بگیر دات كام رئیس كمیسیون اروپا خواستار ایفای نقش اساسی استارتاپهای اروپایی برای یافتن راه حلی به منظور مقابله با كرونا شد و نسبت به ورشكستگی آنها در صورت بی توجهی هشدار داد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از سی ان بی سی، اورسولا فون دره لاین رئیس كمیسیون اروپا گفت رهبران صنایع مختلف از اتحادیه اروپا خواسته اند تا نسبت به اختصاص بودجه برای استارت اپ ها اقدام نماید. هدف از این كار كمك به توسعه تكنولوژیهای جدید برای مقابله با ویروس مرگبار كرونا اعلام شده است.
یافته های مؤسسه تحقیقاتی پیچبوك نشان میدهد سرمایه گذاری های انجام شده بر روی استارت اپ های 10كشور اروپایی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نسبت به زمان مشابه سال قبل نصف شده و اگر برای تغییر این وضعیت اقدام جدی انجام نشود، خیلی از این استارت اپ ها قادر به ادامه فعالیت و انجام اقدامات خلاقانه و نوآورانه نخواهند بود.
بسیاری از شركت ها و صنایع اروپایی از اتحادیه اروپا خواسته اند تا از استارت اپ ها بطور جدی تری حمایت كند تا آنها بتوانند نقش موثرتری برای مقابله با ویروس كرونا ایفا كنند. در نامه مشتركی كه دراین زمینه برای اورسولا فون دره لاین ارسال شده، تصریح گردیده كه تداوم وضعیت فعلی سبب توقف رشد بخش فناوری در اروپا شده و استارت اپ ها را مجبور به بازبینی در مدلهای كسب كار و كاهش شدید هزینه ها و در نهایت توقف فعالیت خواهدنمود.
در ادامه این نامه وضع موجود یك فرصت نیز دانسته شده كه می تواند منجر به افزایش همكاری و هماهنگی میان كشورهای جهان و تقویت خلاقیت و نوآوری شود.

كسب و كارهای اینترنتی ایرانی نیز در خطر ورشكستگی قرار دارند. بنابراین باید به این نكته توجه كنند كه رمز ماندگاری در این وضعیت، حضور مستمر در جستجوگرها بخصوص گوگل است. لینك بگیر دات كام با ارائه خدمات بك لینك و رپورتاژ آگهی كمك می كند كه در كنار فعالیتهای سئو، كسب و كارهای اینترنتی در صفحه اول گوگل حضور یابند و مشتریان خود را در این شرایط حفظ كنند.
 

1399/01/16
12:01:55
5.0 / 5
2386
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
از دست ندهید!