افزایش سرعت اینترنت ADSL


لینك بگیر دات كام: آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر از افزایش سرعت اینترنت adsl تا آخر اردیبهشت 98 به شانزده مگابیت در ثانیه داد.

به گزارش لینك بگیر دات كام سرعت و كیفیت اینترنت مدتی است به دغدغه ی كاربران ایران كه در شرایط شیوع كرونا و نیاز به حضور بیشتر در خانه هستند و نیازمند كیفیت مناسب برای فعالیتهای اینترنتی خود می باشند، تبدیل شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات (آذری جهرمی) برای تسهیل شرایط دوركاری كارمندان، آموزش مجازی دانش آموزان و دانشجویان و همینطور به علت افزایش مصرف كاربران از اینترنت، دستور به فعال كردن بسته های ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت برای تمامی كاربران ثابت داد و همینطور بعضی از سریال ها و فیلم های تلویزیون های اینترنتی را مجانی كرد.
وی همینطور درباره فراهم بودن امكان آموزش از طریق دور هم گفته بود كه با عنایت به احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و شرایط ایجاد شده، با همكاری وزارت علوم و آموزش و پرورش، امكانات ویژه ای جهت آموزش مجازی و از راه دور فراهم شده تا میلیون ها دانش آموز و دانشجو ضمن حفظ سلامت خود، از تحصیل علم هم جا نمانند.
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی در جدید ترین توییت خود نوشت: با آغاز مجدد كلاس های مجازی مدارس و دانشگاه ها، به شركت های اینترنت خانگی ابلاغ كردیم كه تا آخر اردیبهشت سرعت همه مشتركین خویش را «رایگان» به ۱۶مگابیت ارتقا دهند.
وی همینطور با اشاره به اینكه این دستورالعمل ساعتی قبل در اغلب این شركت ها اجرایی شده، از رشد هفت درصدی متوسط مجموع پهنای باند اطلاع داد.
سرعت و كیفیت اینترنت برای كسب و كارهای اینترنتی امری حیاتی است. لینك بگیر دات كام با ارائه خدمات خرید بك لینك و خرید رپورتاژ آگهی با تخفیف ویژه حامی كسب و كارهای اینترنتی ایرانی است.


منبع:

1399/01/18
10:36:10
5.0 / 5
2447
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳