براساس قانون جدید:

گوگل باید برای پخش خبر هزینه بدهد


به گزارش لینك بگیر دات كام استرالیا با تصویب قانون جدیدی شركتهای گوگل و فیسبوك و شركتهای بزرگ اینترنتی را مجبور می كند برای انتشار خبر، هزینه ای به خروجیهای خبر بپردازند.

استرالیا قوانین سختگیرانه ای در حوزه فناوری اطلاعات دارد. و همین طور در حوزه مالیاتی و همین باعث شده تعرفه های جدید برای انتشار اخبار نیز وضع كند كه دامنگیر گوگل هم بشود.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از انگجت، بنظر می رسد شركت های بزرگ اینترنتی در استرالیا با نظارت دولتی بیشتری روبرو خواهند شد. دولت استرالیا به كمسیون نظارت بر رقابت و مصرف كننده (ACCC) دستور داده تا قانونی لازم الاجرا تهیه نماید كه طبق آن فیسبوك، گوگل و دیگر شركت های اینترنتی مجبور شوند جهت استفاده از محتوای خبری به خروجی های خبر هزینه ای پرداخت كنند. این قانون همین طور ضوابطی برای اشتراك گذاری اطلاعات، رده بندی اخبار و اشتراك گذاری درآمد را نیز تعیین می كند. چنانچه شركت ها از این قوانین پیروی نكنند، جریمه خواهند شد.

پیش بینی می شود نسخه ای از این قانون در آخر ماه جولای آماده شود هرچند هنوز معین نمی باشد نسخه نهایی چه زمان ارائه خواهد شد. این در حالیست كه گوگل و فیسبوك قبلا از پرداخت هزینه برای انتشار اخبار خودداری كرده اند.
 

گوگل در حوزه خبر رسانی نیز فعالیت دارد و البته موتور جستجوی گوگل محبوب ترین پروژه گوگل بین كسب و كارهای آنلاین است. لینك بگیر دات كام با ارائه خدمات خرید بك لینك به كسب و كار ها برای رسیدن به رتبه یك گوگل كمك می كند.

1399/02/02
12:59:45
2.5 / 5
2033
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
گوگل باز:
جالبه که گوگل هم باید پول بده. گوگل که فقط از همه بیزنسها پول میگیره . از استرالیا خوشم اومد
ناشناس:
بیچاره گوگل و فیسبوک که باید پول بدن! 😄😄
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
از دست ندهید!