اختلال تجارت با

قطع فیبر نوری ایران


به گزارش لینك بگیر دات كام سخنگوی گمرك ایران گفت: قطع فیبر نوری مشكل بزرگی بر سر راه تجارت مرزی ایران و تركیه ایجاد نموده

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از گمرك ایران، سید روح اله لطیفی اظهار داشت: تنها مسیر تجاری ما با تركیه مسیر ریلی گمرك رازی است كه تا كنون بیشتر از دو هزار و ۵۰۰ واگن از ۲۶ اسفندماه، صادرات و واردات از این مسیر با تركیه داشتیم.
وی اضافه كرد: همه وزارتخانه ها و سازمان های در رابطه با تجارت خارجی در تلاش هستند تا با تقویت این مسیر، تنها راه تجارت خارجی با تركیه را تقویت نمایند، كه در این بین انتقال كالا از كامیون به واگن در سهلان و قره تپه و افزایش واگن های در حال تردد بین دو كشور و رفع موانع احتمالی همچون اقدامات دستگاه های مرتبط می باشد.
لطیفی تصریح كرد: با وجود همه تلاش ها، قطعی فیبر نوری در گمرك رازی مانع از خدمات بموقع الكترونیكی اسناد شده و تنها مسیر تجاری فعلی ایران و تركیه را در بعضی روزها مختل كرده است.
دبیر شورای اطلاع رسانی گمرك در انتها اضافه كرد: ضمن تشكر از شركت مخابرات بابت همراهی های همیشگی در راه تجارت كشور، امیدواریم تا برای حل مشكل پیش آمده در این گمرك كه این روزها به علت بسته بودن مرزهای زمینی اهمیت فوق العاده ای برای كشور پیدا كرده است، اقدام فوری انجام دهند.
فیبر نوری یكی از بهترین راههای ارتباط شبكه ای با پهنای باند بالا است كه در ارتباط بین كشورها نیز از آن استفاده می شود.

بسیاری از كسب و كارهای مرتبط با صادرات و واردات احتمالا از این گونه اختلالات متضرر می شوند. خرید بك لینك و خرید رپورتاژ آگهی، می تواند برای بهبود كسب و كارهای اینترنتی مفید باشد.

1399/02/05
11:46:57
3.0 / 5
2103
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
ناشناس:
فیبر نوری هم شد مثل دکل کشتی در خلیج فارس
ناشناس:
این هم از فیبر نوری
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
از دست ندهید!