تولید نخستین بازوی رباتیك تمام چوبی همه كاره


لینك بگیر دات كام: یك شركت نوپای آمریكایی از تولید نخستین بازوی رباتیك تمام چوبی آگاهی داده كه قادر به انجام اموری همچون چیدن اشیا بر روی هم، ریختن مایعات در فنجان و غیره است.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از نیواطلس، بازوی رباتیک مذکور متشکل از قطعات چوبی است که بر روی صفحه ای بزرگ طراحی شده اند و کاربر می تواند این قطعات را از جای خود خارج کند و آنها را به یکدیگر پیوند بزند تا بازوی مذکور تکمیل شود.
بازوی رباتیک مورد اشاره آرم پال نام دارد و در انتهای آن یک دسته کنترل نیز در نظر گرفته شده که برای تسهیل هدایت ربات قابل استفاده می باشد. این بازوی رباتیک ساده که در چند دقیقه ایجاد می شود هم برای صاحبان مشاغل و هم برای برنامه نویسان قابل استفاده می باشد.
بخش های چوبی این بازوی رباتیک با بهره گیری از لیزر برش خورده و پس قراردادن آنها در کنار هم بسادگی امکان دارد. البته برخی بخش های هیدرولیک این ربات فلزی است. برای سوار کردن بازوی رباتیک آرم پال تنها باید از یک پیچ گوشتی استفاده گردد. پس بچه های ده سال به بالا هم می توانند از آن استفاده کنند.
این محصول با امکانات و اجزای متنوعی عرضه می شود. قیمت ساده ترین مدل این بازوی رباتیک ۹۹ دلار است و مدل پیشرفته تر آن با دو بیل مکانیکی و دو جرثقیل مغناطیسی ۱۳۹ دلار قیمت دارد.


منبع:

1399/04/17
13:39:07
5.0 / 5
1924
تگهای مطلب: برنامه , ربات , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
از دست ندهید!