خرید بک لینک در 50 سایت - پکیج 1

با خرید پکیج بک لینک، به سایت شما از تمام سایتهای پکیج لینک داده می شود که باعث افزایش اعتبار سایت شما در موتورهای جستجو می شود.
پکیج موردنظر خود را انتخاب کنید و روی دکمه ی سفارش پکیج کلیک کنید.
می توانید با کلیک روی دکمه لیست سایتها، سایتهای هر پکیج را مشاهده کنید و خرید بک لینک را انجام دهید.

علیرغم افزایش شدید هزینه ها، ضمن صرف نظر از سود خود، با   تخفیف ویژه   ، حامی سئوکاران محترم و کسب و کارهای اینترنتی شده ایم

خرید بکلینک

پکیج بک لینک مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی دکمه سفارش پکیج (برای زمان موردنظرتان شامل یکماهه، سه ماهه یا شش ماهه) کلیک کنید. می توانید لیست سایتهای هر پکیج را نیز بررسی کنید. در صفحه سفارش بکلینک، عنوان (انکرتکست) و آدرس را وارد می کنید تا عینا در سایتها قرار گیرد.بک لینک در ۵۰ سایت - پکیج ۱
درج لینک سایت شما در 50 وبسایت فعال و معتبر
سایتهای فعال و معتبر
بروز رسانی مداوم
درج آنلاین بک لینک
تقویت فراوان سئو
صدهاهزارصفحه ایندکس شده گوگل
میانگین ارزش سایتها 7100 دلار

سایتها

یكماهه سفارش

با تخفیف: ۷۹۷,۰۰۰ تومان

سه ماهه سفارش

با تخفیف: ۱,۶۳۷,۰۰۰ تومان

شش ماهه سفارش

با تخفیف: ۲,۸۶۵,۰۰۰ تومان

خرید بک لینک در سایتهای دیگر


بک لینک های تخصصی:


اگر می خواهید فقط از سایتهای حوزه کاری خود بک لینک بگیرید، پکیجهای بک لینک تخصصی ما را هم ببینید:
نمونه کارها:


بعضی از بک لینکهای ما که منجر به موفقیت چشمگیر سایت سفارش دهنده در نتایج جستجوی گوگل شده است:

آموزش حسابداری
این سایت با خرید بک لینک ازما، در گوگل به نتیجه ی هفتم دست یافت.
نمایش نتیجه در گوگل
موسسه حرف آخر
این سایت با خرید بک لینک ازما، به نتیجه سوم صفحه اول گوگل دست یافت.
نمایش نتیجه در گوگل
آموزشگاه خیاطی
این سایت با خرید بک لینک ازما، رتبه 5 گوگل در نتایج جستجو رسید.
نمایش نتیجه در گوگل
تعمیر درب اتوماتیک
این سایت با خرید بک لینک ازما، در گوگل به نتیجه ی اول دست یافت.
نمایش نتیجه در گوگل
فیش حج
این سایت با خرید بک لینک ازما، در گوگل به نتیجه ی پنجـم دست یافت.
نمایش نتیجه در گوگل
سیم و کابل
این سایت با خرید بک لینک ازما، در گوگل به نتیجه ی هفتم دست یافت.
نمایش نتیجه در گوگل
تاج گل خیریه محک
این سایت با خرید بک لینک ازما، در گوگل به نتیجه ی پنجـم دست یافت.
نمایش نتیجه در گوگل
تاج گل ترحیم بازار گل
این سایت با خرید بک لینک ازما، در گوگل به نتیجه ی اول دست یافت.
نمایش نتیجه در گوگل

بدلیل حفظ حریم مشتریان محترم که از ما بکلینک خریده اند، آدرس سایت ایشان حذف شده، اما در اسکرین شات نتایج گوگل قابل مشاهده ست.امتیاز مشتریان به بک لینک های لینک بگیر دات کام: 4.8 / 5 (125 نفر)
X

با قدرت بکلینک، در صدر نتایج جستجو بدرخشید!

در دنیای دیجیتال امروز، جذب مخاطب و افزایش فروش، کلید موفقیت هر کسب و کاری است. موتورهای جستجو مانند گوگل، دروازه‌ای به سوی این دنیای پررونق هستند و رتبه‌بندی سایت شما در نتایج جستجو، تعیین‌کننده میزان ترافیکی است که به سمت آن روانه می‌شود.
خرید بکلینک، راه میانبری قدرتمند برای ارتقای رتبه سایت و جذب بازدیدکننده بیشتر است. با دریافت بک لینک از سایت‌های معتبر و مرتبط، به موتورهای جستجو نشان می‌دهید که محتوای شما ارزشمند و قابل اعتماد است.

مزایای خرید بکلینک:

افزایش رتبه در نتایج جستجو: بک لینک‌ها، سیگنال‌هایی به موتورهای جستجو ارسال می‌کنند که نشان‌دهنده اهمیت و اعتبار سایت شما هستند. با افزایش تعداد و کیفیت بک لینک‌ها، رتبه سایت شما در نتایج جستجو ارتقا یافته و در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار می‌گیرد.
افزایش ترافیک ارگانیک: هرچه رتبه سایت شما بالاتر باشد، ترافیک ارگانیک بیشتری از طریق موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد. این ترافیک، مخاطبان هدفمندی را به سایت شما هدایت می‌کند که احتمال تبدیل شدن آنها به مشتریان وفادار بیشتر است.
افزایش اعتبار برند: بک لینک‌ها از سایت‌های معتبر، اعتبار برند شما را تقویت می‌کنند. این موضوع به جلب اعتماد مخاطبان و افزایش نرخ تبدیل کمک می‌کند.
پیشی گرفتن از رقبا: در دنیای رقابتی امروز، خرید بکلینک راهی هوشمندانه برای پیشی گرفتن از رقبا در نتایج جستجو است. با سرمایه‌گذاری در بک لینک باکیفیت، می‌توانید از رقبای خود پیشی گرفته و سهم بیشتری از بازار را به دست آورید.

خرید بک لینک


ویژگیهای بک لینک معتبر

بک لینک ها یکی از فاکتورهای مهم سئو هستند که می توانند به افزایش رتبه و ترافیک وب سایت شما کمک کنند. اما همه ی بک لینک ها با یکدیگر برابر نیستند. بک لینک های خوب یا بک لینک معتبر آنهایی هستند که از سایت های معتبر و فعال و حتی الامکن هم زبان و یا بهتر از آن مرتبط با موضوع سایت شما دریافت می شوند.
در اینجا به برخی از ویژگی های بک لینک خوب اشاره می کنیم:

مرتبط بودن: بک لینک باید از سایتی دریافت شود که موضوع آن مرتبط با موضوع سایت شما باشد. یا حداقل هم زبان سایت شما باشد. مثلا خرید بک لینک از سایت انگلیسی زبان برای سایت ایرانی ارزش کمتری از سایت ایرانی دارد.
اعتبار: سایتی که از آن بک لینک دریافت می کنید باید از نظر موتورهای جستجو معتبر باشد.
کیفیت محتوا: سایتی که از آن بک لینک دریافت می کنید باید محتوای با کیفیت و مفیدی داشته باشد. از بک لینک گرفتن از سایت هایی که محتوای اسپم یا بی کیفیت دارند خودداری کنید. سایتهایی را انتخاب کنید که لینک خروجی کمتری دارند.
محل قرارگیری: بک لینک باید در قسمت های خوب و قابل مشاهده ی سایت قرار گرفته باشد. به عنوان مثال، بک لینکی که در متن اصلی مقاله یا سایدبار سایت قرار گرفته باشد، ارزشمندتر از بک لینکی است که در فوتر سایت قرار گرفته باشد.

انکر تکست: انکر تکست متنی است که در لینک نمایش داده می شود. انکر تکست باید مرتبط با کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد.
طبیعی بودن: بک لینک ها باید به صورت طبیعی ایجاد شوند. از خرید بک لینک از سایتهای مزرعه لینک (که پر از بکلینک هستند) یا تبادل لینک های غیرطبیعی خودداری کنید.

دریافت بک لینک های خوب می تواند به شما در دستیابی به رتبه های برتر در موتورهای جستجو و افزایش ترافیک ارگانیک سایتتان کمک کند.

بک لینک و مطالب مرتبط با لینک


واتساپ پشتیبان 24 ساعته