ركورد جدید درآمد بازار جهانی ۴G در سال ۲۰۱۷


لینك بگیر دات كام: شركتی تحقیقاتی در سان فرانسیسكو اعلام نمود: درآمدهای بازار جهانی در فروش Evolved Packet Core (EPC) در سال ۲۰۱۷ به سطح ركوردی جدید رسیده است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از چاینا دیلی، EPC روش پیشرفته تر ارتباطات نسبت به نسل های پیشین فناوری ارتباطات مخابراتی است و صدای همگرا و داده ها را در یك شبكه ۴G Long Term Evolution (LTE) فراهم می كند.
گروه Dell'Oro شركت اطلاعات و تجزیه و تحلیل اطلاعات بازار آمریكا كه مقر آن در ردود سیتی واقع در شمال كالیفرنیاست، در آخرین گزارش خود اظهار نمود: اریكسون رتبه برتر در فروش خدمات EPC را در سال قبل در برابر دیگر رقبای خود مانند هوآوی و نوكیا كسب كرده است.
دیوید بولان، تحلیلگر ارشد گروه Dell'Oro اظهار داشت: بیشترین فروش تاریخی EPC در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ بوده است.
معماری شبكه های پردازش نسل دو و سه، سوئیچ صدا و داده ها با استفاده از دو زیرمجموعه جداگانه مدار سوئیچ صدا و بسته داده ها صورت می گیرد. در مقابل EPC یكپارچه سازی صدا و داده ها در یك معماری سرویس پروتكل اینترنت (IP)صورت می گیرد و در این معماری صدا هم بعنوان یك برنامه IP مورد توجه قرار گرفته است. تكنولوژی جدید اجازه می دهد تا اپراتورها یك بسته شبكه برای ۲G، ۳G، WLAN، WiMAX، LTE و دسترسی ثابت (اترنت، DSL، كابل و فیبر) را به كار گیرند.
بازار EPC در سال ۲۰۱۸ به بالاترین سطح خود خواهد رسید چون اپراتورها باید ظرفیت جدیدی را برای رسیدگی به رشد داده ها با عرضه برنامه های اطلاعات نامحدود در سراسر جهان اضافه كنند.
با توجه به نظر این تحلیلگر ارشد Voice over LTE (VoLTE) در حال تبدیل شدن به یك سرویس استاندارد عرضه خدمات است كه در مقایسه با خدمات برتر در اروپا نیازمند ظرفیت جدیدی برای ارتباطات مخابراتی است.
وی پیش بینی نمود كه عرضه دهندگان خدمات در چین، ژاپن، كره جنوبی و كشورهای شمال اروپا در حال آماده سازی EPC خود جهت راه اندازی ۵G و پیوستن به آمریكای شمالی در سال ۲۰۱۹ هستند.1397/01/17
14:27:35
5.0 / 5
4023
تگهای مطلب: اپراتور , خدمات , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵