بیانیه شرکت مخابرات ایران در پشتیبانی از وزیر پیشنهادی ارتباطات


شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه ای از وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات حمایت کرد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، حالا که ایران اسلامی در وضعیت سخت از لحاظ درگیری با بیماری کرونا و مسائل اقتصادی قرار گرفته، رفع و ارتقاء نیازهای ارتباطی ذینفعان این حوزه با اهمیت می تواند زمینه رفع و کاهش بحران های پیش رو را در پی داشته باشد.
در شرایط فعلی، تسریع در انتخاب کابینه دولت سیزدهم ( برگرفته از افراد کاربلد و متخصص) بسیار حیاتیست و می تواند در روند تصمیم سازی و اجرا، موثر باشد.
بی شک حضور وزیری، متخصص و کارآمد در رأس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حائز اهمیت می باشد، تا بتواند با بهره گیری از دانش فنی، مدیریت کارآمد و بازنگری در مقررات و مصوبات ناکارامد سالهای قبل، بازار ICT کشور را رونق بخشد.
براین اساس، شرکت مخابرات ایران بعنوان با اهمیت ترین و بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور، که نقش مهمی در تامین نیازهای ارتباطی همه ذینفعان حوزه ict کشور را دارد از معرفی عیسی زارع پور، بعنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم، حمایت می کند.
امید است با این انتخاب از طرف مجلس محترم شورای اسلامی، دریچه روشنی در تسهیل ارتباطات کشور فراهم گردد و توسعه ارتباطی به مفهوم حقیقی کلمه، از تبلیغات سیاسی عبور کرده وهرچه بیشتر به کسب و کارهای مردم راه یابد.
عیسی زارع پور ۴۱ ساله است، این وزیر جوان، لیسانس مهندسی نرم افزار، فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر و دکترای علوم کامپیوتر دارد.
در رزومه کاری عیسی زارع پور، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
* بنیان گذاری و ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (در سالهای ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۰)به عنوان نخستین نهاد حاکمیتی فعال و سیاست گذار در زمینه فضای مجازی)
* مشاور چندین وزیر در دولت های نهم و دهم همچون وزیر ارتباطات، وزیر بهداشت (در حوزه آی تی)
* معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری
* مجری طرح شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی (با حکم معاون وقت علمی فناوری رییس جمهور)
* عضو کمیسیون ملی یونسکو
* نماینده وزارت ارشاد
* عضو کمیسیون فناوری دولت در دولت دهم1400/05/23
21:40:09
5.0 / 5
1473
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
از دست ندهید!