مدیركل ارتباطات استان ایلام اعلام كرد؛

پایداری خدمات ارتباطی در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران


به گزارش لینک بگیر دات کام مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام اظهار داشت: با وجود اعلام مسیر مهران بعنوان مسیر زمینی برگشت زوار اربعین، در تامین ارتباطات پایدار هیچ نوع مشکلی نداریم.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از مهر، عباس بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن تاکید بر خدمت رسانی به زوار اربعین اظهار داشت: با پیش بینی زمان شروع بازگشت زائران از مرز مهران، تامین ارتباطات پایدار زائران در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و با هماهنگی به عمل آمده با اپراتورهای تلفن همراه و شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات در تامین پهنای باند، در تامین ارتباطات پایدار هیچ نوع مشکلی نداریم.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام از پوشش 3G و 4G در جاده های منتهی به مهران آگاهی داد و اظهار نمود: تمام مناطق شهری، روستایی و جاده ای مهران دارای پوشش کامل ارتباطی هستند.
وی با اشاره به خدمات واحدهای تابعه وزارت ارتباطات اظهار داشت: شرکت ارتباطات زیرساخت با ارتقاء ظرفیت شبکه فیبر نوری در پروژه نور ۲ به میزان core ۴۸ و ارتقای ظرفیت پهنای باند به میزان ۱۰ گیگابایت مورد درخواست اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های مخابراتی در خدمت زوار خواهد بود.


منبع:

1400/07/03
17:56:06
5.0 / 5
1349
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵