تعمیرکار موبایل، کیف پول ۴ میلیاردی رمز ارز را خالی کرد


رییس پلیس فتای تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری فردی که مبادرت به سرقت چهار میلیاردریالی از کیف پول دیجیتالی مشتری خود کرده بود، آگاهی داد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، سرهنگ داود معظمی گودرزی در این زمینه اظهار داشت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان در خصوص این که کیف پول الکترونیکی وی مورد سرقت قرار گرفته و ۴۰۰ میلیون تومان از آن برداشت شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس فتای تهران بزرگ قرار گرفت و در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد که شاکی بتازگی به یک تعمیرکار تلفن همراه مراجعه نموده و گوشی تلفن همراه خودرا به دست او سپرده است.
وی با اعلان اینکه با کسب این اطلاعات مأموران تحقیقات خودرا آغاز نموده و سرنخ هایی را به دست آوردند، اشاره کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد که سارق همان تعمیرکار موبایل گوشی تلفن همراه هوشمند شاکی است که بلافاصله با هماهنگی قضایی این فرد دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.
گودرزی افزود: با بازجویی از متهم وی به جرم خود اعتراف کرد و معترف شد که با سوءاستفاده از بی دقتی مالباخته در نگهداری کیف پول رمز ارز و عدم استفاده از رمز روی برنامه های کاربردی گوشی تلفن همراه به کیف پول دیجیتالی وی دسترسی پیدا کرده و مبادرت به خالی کردن آن کار کرده است.
بگفته رئیس پلیس فتای تهران بزرگ، متهم دستگیر شده بعد از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.1401/01/19
11:50:32
5.0 / 5
760
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱