گوشیهای میان رده سامسونگ به روز می شوند؟


لینك بگیر دات كام: گوشیهای میان رده سامسونگ در اوایل سال آینده ۲۰۱۹ میلادی به نسخه جدید سیستم عامل اندروید ۸ ( اندروید اوریو ) مجهز و به روزرسانی خواهند شد.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، با اینكه گوگل جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید ۹ موسوم و ملقب به اندروید پای را روز گذشته برای گوشیهای خود یعنی سری گوشیهای هوشمند پیكسل عرضه و منتشر كرد، حالا خبر جدیدی در فضای مجازی انتشار یافته است كه نشان داده است گوشیهای میان رده سامسونگ در اوایل سال آینده ۲۰۱۹ میلادی به روزرسانی خواهند شد و نسخه اندروید اوریو ( نسخه ۸ از سیستم عامل اندروید ) را دریافت خواهند كرد.

البته به نظر می آید كه شركت های تولیدكننده موبایل نظیر سامسونگ اندكی در انتشار به روزرسانی نسخه جدید سیستم عامل اندروید برای سری های مختلف گوشی خود تاخیر داشته اند چراكه سال قبل بود كه گوگل آن را جهت استفاده توسعه دهندگان و شركت های سازنده موبایل در جهان عرضه و عرضه كرده بود. این شركت ها طبق معمول، در ابتدا برای گوشیهای پرچمدار و بالارده خود نسخه های جدید اندروید را قرار داده و منتشر می كنند و سپس به فكر سایر گوشیهای میان رده و پایین رده خود می افتند.

برندهای تكنولوژی و شركت های تولیدكننده موبایل در سراسر جهان كه از سیستم عامل اندروید برای پلتفرم گوشیهای خود استفاده می نمایند، موظفند هر ساله با معرفی نسخه های جدید اندروید توسط گوگل بعنوان شركت توسعه دهنده این سیستم عامل، نسخه های دریافتی را با عنایت به نیاز و قابلیت های گوشیهای هوشمند تولیدشده خود، بازطراحی كرده و سپس آن را به صورت همگانی در دسترس عموم كاربران گوشیهای موردنظر قرار داده و منتشر كنند.

این در حالیست كه باید نسخه اندروید ۹ برای گوشیهای جدید عرضه گردد، شركت های تكنولوژی هم اكنون به تدریج درحال پیشروی به سمت و سوی اندروید ۸ هستند. در زیر، نام بعضی از دستگاه های سامسونگ برای دریافت نسخه اندروید ۸ و تاریخ عرضه آن ها ذكر شده است:

گلكسی جی ۷ نئو ( دسامبر ۲۰۱۸ )

گلكسی تب آ، گلكسی آ۹ پرو، گلكسی سی ۷ پرو، گلكسی سی ۹ پرو، گلكسی جی ۲، گلكسی جی ۷ ( ژانویه ۲۰۱۹ )

گلكسی جی ۷ ماكس ( فوریه ۲۰۱۹ )

گلكسی جی ۷ مدل ۲۰۱۶ ( مارس ۲۰۱۹ )
1397/05/18
19:13:03
5.0 / 5
3731
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
از دست ندهید!