گردهمایی توسعه كسب وكارهای نوپا برگزار شد


لینك بگیر دات كام: گردهمایی كارشناسان مراكز استانی مركز توانمندسازی و تسهیل گری كسب وكارهای نوپای فاوا با هدف انجام خدمات در زمینه فناوری اطلاعات و رشد و توسعه استارت آپ ها برگزار می گردد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، اولین گردهمایی كارشناسان مراكز استانی مركز توانمندسازی و تسهیل گری كسب وكارهای نوپای فاوا شامل كارشناسان پارك های علم و فناوری سراسر كشور و اداره های كل فناوری اطلاعات استان ها، سه شنبه ۱۶ آبان ماه در سالن اجتماعات مركز توانمندسازی و تسهیل گری كسب وكارهای نوپای فاوا برگزار می گردد.

در این برنامه، مدیر و كارشناسان این مركز به ارائه مطالبی درباره چگونگی فعالیت هر یك از بخش های مركز خواهند پرداخت و برنامه های فاز بعدی مركز را در سراسر كشور مرور می كنند.

مركز توانمندسازی و تسهیل گری كسب وكارهای نوپای فاوا این فعالیت ها را با هدف انجام خدمات در زمینه فناوری اطلاعات و رشد و توسعه استارت آپ ها در سراسر كشور انجام می دهد.

بر این اساس، شناسایی اعضای زیست بوم كسب وكارهای نوپای فاوا در استان ها، تولید هماهنگی و تعامل موثر بین اعضای زیست بوم، تسهیل تولید و رشد كسب وكارهای نوپای محلی برای حفظ سرمایه های انسانی در استان، عرضه خدمات مشاوره ای و آموزشی به اعضا و پایش زیست بوم كسب وكارهای نوپای فاوای استان ها از برنامه های این دوره از مركز توانمندسازی و تسهیل گری كسب وكارهای نوپای فاوا است كه به واسطه آموزش هایی كه در این گردهمایی داده می شود، به انجام خواهد رسید.

به كارگیری مشاوران توانمند، ارائه مشاوره های تخصصی به اعضای زیست بوم كسب وكارهای نوپای فاوای محلی اعم از فنی، كسب وكاری و حقوقی، كمك به برگزاری رویدادهای مبحث محور با اولویت های استانی برای حل مسایل صنایع استانی با استفاده از به كارگیری فاوا، برگزاری كارگاه های آموزشی مرتبط با كسب وكارهای نوپای فاوا در استان و برگزاری جلسات كمیته راهبری واحد استانی بخشی از خدمات این مراكز استانی به منظور گسترش و بهبود وضعیت كسب وكارهای نوپا در استان هاست. 

1396/08/15
21:08:32
5.0 / 5
4531
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲