انتشار به روزرسانی ویندوز ۱۰ متوقف گردید


لینك بگیر دات كام: علی رغم آنكه تنها چند روز بیش تر از انتشار به روزرسانی ماه اكتبر برای ویندوز ۱۰ نمی گذرد، حالا مایكروسافت تحت تاثیر یك مشكل فنی انتشار آن را موقتا متوقف كرده است.


به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت The Verge، چند روز پیش بود كه مایكروسافت بعنوان شركت توسعه دهنده سیستم عامل ویندوز، نسخه به روزرسانی اكتبر ۲۰۱۸ را برای كاربران دستگاه های مجهز به ویندوز ۱۰ منتشر و عرضه كرد.

حالا به نظر می آید كه مایكروسافت تحت تاثیر كشف یك باگ نرم افزاری و مشكل فنی در این نسخه از به روزرسانی ویندوز ۱۰ تصمیم گرفته است كه به صورت موقت انتشار عمومی آن را متوقف نماید تا در اسرع وقت، مشكلات مربوطه را حل و برطرف كند و سپس آن را باری دیگر عرضه نماید.

پس از آنكه مایكروسافت در جریان رویداد معرفی محصولات سرفیس (Surface) انتشار این نسخه جدید را آغاز كرد، خیلی از كاربرانی كه در همان ابتدا این نسخه به روزرسانی اكتبر ۲۰۱۸ را دانلود و دریافت كرده بودند، اعلام نمودند كه بعضی از فایل ها و اطلاعات شخصی ذخیره شان در كامپیوتر حذف شده و با كوشش برای احیا و بازگشت آن هم قابل بازیافت نبوده است.

پس از اعلام این مشكل از جانب خیل عظیمی از كاربران، مایكروسافت در وب سایت رسمی پشتیبانی از ویندوز ۱۰ تصریح كرد كه انتشار این آپدیت كه منجر به نصب نسخه ۱۸۰۹ می شود، برای تمامی كاربران متوقف شده تا بعد از برطرف شدن مشكلات و باگ های مربوطه باری دیگر ارائه شود و آن ها بتوانند بدون هیچ مشكلی نسخه جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ را برای كامپیوتر خود نصب كنند.

در ادامه این بیانیه هم چنین عنوان شده است كه كاربران قربانی و صدمه دیده می توانند به صورت مستقیم با مایكروسافت تماس گرفته و مشكل خویش را با متخصصان مربوطه در بین بگذارند.
1397/07/15
23:36:58
5.0 / 5
2052
تگهای مطلب: آپدیت , سایت , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴