اجرای همگانی توییت ۲۸۰ كاراكتری در توییتر


بعد از گزارش هایی مبنی بر اجرای آزمایشی افزایش تعداد كاراكترهای قابل انتشار در توییتر، هم اكنون این شبكه اجتماعی اعلام كرده كه این امكان را برای همه كاربران فراهم نموده است.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از وب سایت phonearena، تقریبا یك ماه پیش بود كه گزارش هایی مبنی بر اجرای آزمایشی افزایش تعداد كاراكترهای قابل انتشار در هر توییت از ۱۴۰ به ۲۸۰ كاراكتر منتشر گردید. لازم به ذكر است كه این اجرای آزمایشی تنها برای شمار محدودی از كاربران قابل دسترسی و استفاده بود و بعد از آنكه این طرح با استقبال كاربران این شبكه اجتماعی و موفقیت مواجه شد، هم اكنون توییتر اعلام كرده است كه از این پس همه كاربران قادر خواهند بود پیام ها و توییت های خویش را تا مرز ۲۸۰ كاراكتر نوشته و منتشر كنند.
تا پیش از این، محدودیت تعداد كاراكترهای هر توییت ۱۴۰ بود كه این سبب شده بود كاربران خیلی از تعداد بسیار كم كاراكترهای قابل انتشار و ارسال ناراضی باشند. چراكه در بعضی زبان ها هر كلمه تعداد كاراكترهای متفاوتی دارد. انتشار نتایج تحقیقاتی كه توییتر انجام داده بود نشان داد كه تقریبا اغلب زبان های موجود در زمان استفاده از توییتر با مشكل محدودیت كاراكتر روبه رو می شوند. بعنوان مثال، در شماری از زبان ها نظیر چینی، ژاپنی و كره ای می توان تقریبا دو برابر اطلاعات را با یك كاراكتر انتقال داد، این در حالیست كه در زبان هایی نظیر ایتالیایی، انگلیسی و اسپانیایی چنین قابلیتی امكان پذیر نیست. برای مثال تنها ۰. ۴ درصد از توییت های ژاپنی به محدودیت ۱۴۰ كاراكتری رسیده اند؛ اما در مورد زبان انگلیسی، بیش از ۹ درصد از توییت ها با ۱۴۰ كاراكتر انتشار یافته اند. توییتر محدودیت ۱۴۰ كاراكتری را یكی از اصلی ترین عواملی می داند كه سبب ناامیدی كاربران شده بود.
بنابر اعلام و گزارش های انتشار یافته از جانب كاربران این شبكه اجتماعی پر طرفدار و محبوب، توییتر تصمیم گرفته بود كه این محدودیت را به ۲۸۰ كاركتر برساند. بدین منظور در ابتدا برای شمار محدودی از كاربران این قابلیت و امكان را فراهم كرد تا در صورت نیاز، آن را اصلاح و یا لغو كند. بعد از آنكه افزایش تعداد كاراكترها از مرحله اجرای آزمایشی آن سرافراز بیرون آمد، توییتر اعلام نمود كه این امكان برای تمامی كاربران این شبكه اجتماعی قابل دسترسی و استفاده خواهد بود.


 

1396/08/19
23:34:08
5.0 / 5
4570
تگهای مطلب: وب سایت , اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴