وزیر ارتباطات اعلام كرد

خبرهایی از تغییر اندروید در گوشیهای داخلی


به گزارش لینك بگیر دات كام وزیر ارتباطات اظهار داشت: مدت زیادی بود كه می خواستیم سیستم عامل اندروید را در گوشیهای ایرانی تغییر دهیم تا از استارتاپ های داخلی حمایت كنیم؛ این مورد پیش نمی رفت تا این كه اپلیكشین های داخلی را حذف كردند و این همدلی بوجود آمد و بزودی نتیجه كار را اعلام می نماییم.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی كه امروز شنبه ۲۵ خرداد در استانداری البرز برگزار گردید اظهار داشت: قبل از هر چیز لازم است از آمادگی البرز برای سیل ابتدای سال تشكر كنم؛ اقدامات خوبی انجام و گزارش هایی كه به ستاد بحران كشور رسید حاكی از آمادگی خوبی بود
ایشان در ادامه به وضعیت بودجه كشور اشاره و اعلام نمود: دولت در سال ۹۸ بودجه را ۴۰۷ هزار میلیارد تومان و با احتساب فروش ۱.۵ میلیون بشكه نفت ۵۵ دلاری به مجلس داد كه در ادامه این بودجه به ۴۴۸ میلیارد تومان تبدیل شد.
وی ادامه داد: با فشارهای بین المللی مشكلاتی در فروش نفت به وجود آمد كه این اقدامات با شعار صفر كردن صادرات نفت صورت گرفت، باآنكه در این میان صادرات انجام و شعار صفر كردن به نتیجه نرسیده اما اما مشكل بوجود آمده است.
وزیر ارتباطات اعلام نمود: هدف ستاد اقتصاد مقاومتی این است كه در مقابل فشارهای بین المللی صدمه كمتری ببینیم ازاین رو باید ببینیم پس از نفت چه مؤلفه های درآمدی در اقتصاد داریم، یكی از مولفه ها مالیات است مالیات عمدتاً از فعالیت های بخش خصوصی و عمومی گرفته می شود.
وی افزود: بعد هم گمرك است ازاین رو وقتی نفت كم می شود باید راه های درآمدی جایگزین را در نظر بگیریم كه مالیات یكی از اینهاست. ازاین رو بحث فرارهای ملیاتی را باید محكم بگیریم.
جهرمی افزود: كارگروه اقتصاد مقاومتی بناست كه در یك نگاه كلی اقداماتی انجام دهد تا اقتصاد كشور را در مقابل فشارها مقاوم كند، اقدام اول رفع موانع فعالیت بخش خصوصی است این بزرگترین كاری است كه می توان انجام داد.
او خاطرنشان كرد: برای رفع موانع لزوم هایی وجود دارد یكی از این لزوم ها هم افزایی است تا از ظرفیت های موجود در كشور استفاده گردد. مثلاً ماشین آلات زمستانی راهداری در زمانی كه نیاز نیست در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد. لازمه هم افزایی همدلی است كه در استان البرز شاهد این همدلی هستیم.
وی تصریح كرد: اولویت بندی هم باید در این راستا مشخص باشد یكی از وظایف مهم ستاد اقتصاد مقاومتی اولویت بندی است تا پروژه ها به ترتیب اهمیت در دستور كار قرار گیرد. اولویت كه مشخص شد باید شاخص گذاری صورت بگیرد تا معلوم شود در چه بازه زمانی پروژه مورد نظر تمام می شود.
وی اظهار نمود: نتیجه این كارها ناامید كردن دشمن و تكمیل كننده حضور مردم در عرصه نه گفتن به استكبار جهانی است دشمن به فشار حداكثری دل بسته و پارامتر آنرا جنگ اقتصادی قرار داده است فشار حداكثری می تواند با ابزار همدلی و استقامت حداكثری به رشد حداكثری تبدیل گردد.
وزیر ارتباطات در ادامه با اشاره به اینكه در فشار اقتصادی كنونی خانواده تحت تأثیر است اضافه كرد: متأسفانه این اتفاق رخ داده است وقتی فشار اقتصادی به خانواده وارد شود خانواده از پارامترهای استاندارد خود خارج می شود در این شرایط باید به ترویج سبك زندگی سالم بپردازیم و الگوسازی نماییم. الگویی كه در ذهن مردم شكل گرفته از بی دردی مدیران حكایت دارد، ما باید در این شرایط در كنار مردم باشیم.
ایشان در ادامه به مسائل استان البرز و فرودگاه پیام اشاره و اعلام نمود: مسائل ایمنی فرودگاه پیام به علت مجاورت با باند فتح وجود دارد، این می تواند خطرات ایمنی داشته باشد اما این در دنیا بی نظیر نیست، در این مناطق بر روی نقشه اخطار می گذراند كه خلبان اشتباه نكند.
وی با اشاره به اینكه مدیریت فرودگاه امام اعتقاد دارد اگر پرواز بین المللی در پیام شكل بگیرد فرودگاه امام از رونق می افتد اما بین این دو فاصله بسیاری است. در هر حال باید استانداردهای پروازی رعایت شود و تا زمانی كه ایمن نشود من هم راضی نیستم فرودگاه پیام مسافربری شود.
1398/03/25
17:23:45
5.0 / 5
2140
تگهای مطلب: اپل , اندروید , سیستم , گوشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲