ازسوی رگولاتوری؛

مهلت درخواست برای تجدید پروانه دفاتر پیشخوان دولت تمدید گردید


لینك بگیر دات كام: دبیر كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از اعطای مهلت برای ارائه درخواست تمدید پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستائی آگاهی داد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی اظهار داشت: قبل از این در مصوبه ۲۸۹ كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره شرایط و ضوابط تجدید پروانه دفاتر پیشخوان و ICT روستائی پیشبینی شده بود كه دارندگان پروانه درصورت تمایل به تجدید پروانه باید حداقل سه ماه قبل از آخر اعتبار پروانه برای تمدید آن اقدام می كردند.
وی اضافه كرد: عدم درخواست تجدید پروانه در این بازه زمانی به مفهوم انصراف دارنده پروانه از فعالیت بوده و ادامه فعالیت دفتر پس از تاریخ آخر اعتبار پروانه، ممنوع می باشد.
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به تغییرات بوجود آمده در تركیب كارگروههای استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی خاطرنشان كرد: به رغم ابلاغ مصوبه كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بعضی از دارندگان پروانه از شرایط تمدید اطلاع نداشتند. بر همین مبنا به پیشنهاد رگولاتوری، كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات صرفاً برای یك مرتبه با اعطای مهلت دو ماهه برای عرضه درخواست تمدید پروانه دارندگان دفاتر پیشخوان و ICT روستائی موافقت نمود.
فلاح جوشقانی تصریح كرد: برپایه مصوبه ۲۹۶ كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دارندگان پروانه ای كه در مهلت سه ماهه تعیین شده در مصوبه ۲۸۹ موفق نشده اند درخواست تمدید اعتبار را عرضه كنند، می توانند حداكثر تا ۲۰ دی ماه ۹۸ برای تمدید پروانه اقدام نمایند.


منبع:

1398/08/15
20:04:53
5.0 / 5
1741
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳