نخستین نمایشگاه تخصصی اپلیكیشن


به گزارش لینك بگیر دات كام نخستین ˮنمایشگاه تخصصی اپلیكیشنˮ با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد تا فرصتی برای فرهنگ سازی اقتصاد دیجیتال و پشتیبانی از تولیدات ایران ساخت در این عرصه باشد.

به گزارش لینك بگیر دات كام به نقل از ایسنا، پیوند فناوری و اپلیكیشن های كاربردی، تبادل افكار بدیع و الگوی بهینه، اشتغال زایی و رشد همكاریهای ملی و بین المللی، بسترسازی لازم برای عرضه حداكثری ظرفیت ها و توانمندی شركت های فناور اهدافی است كه با برگزاری این نمایشگاه دنبال می شود.
این نمایشگاه از ۲۴ تا ۲۷ دی ماه امسال در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد. فعالان حوزه های اپلیكیشن، بازی های كامپیوتری، استارتاپ ها و كسب و كارهای نوپا، توسعه دهندگان، شتاب دهنده ها، اپراتورهای تلفن همراه، فین تك ها و عرضه دهندگان محتوا از شركت كنندگان این رویداد هستند.
بر طبق این گزارش، طبق آخرین اطلاعات از مركز آمار، ۸۸ میلیون تلفن همراه در كشور مشغول به كار است. به عبارت دیگر ضریب نفوذ تلفن همراه در كشور از مرز ۱۱۰ درصد گذشته و سبب شده است تا ماهانه بیشتر از ۳۱ میلیون كاربر فعال از اپلیكیشن ها استفاده كنند، این ارقام از بازاری گسترده برای فعالان حوزه اپلیكیشن حكایت دارد؛ بازاری كه تا آخر فروردین ۹۸ تقاضای بیشتر از ۴۰ میلیون كاربر را پاسخ گفته است.
در همین راستا نخستین «نمایشگاه تخصصی اپلیكیشن» می تواند فرصت مناسبی را برای سرمایه گذاری در این صنعت رو به رشد فراهم آورد.
این نمایشگاه با گرد هم آوردن فعالان این حوزه بخشی از زیست بوم اقتصاد دیجیتال را نمایش می دهد؛ زیست بومی كه رونق و توسعه آن راهی برای رهایی از اقتصاد نفتی است.1398/08/28
08:12:02
5.0 / 5
1806
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱