استفاده از سه روش برای شناسایی مراكز غیر مجاز استخراج رمز ارز


به گزارش لینک بگیر دات کام مدیرعامل توانیر اظهار داشت: از سه روش برای شناسایی مراکز و استفاده کنندگان غیرمجاز برای استخراج رمز ارز استفاده می شود، بطوریکه مقایسه مصرف انرژی، بازرسی های همکاران واطلاع رسانی و مشارکت مردم، روشهایی است که هم اکنون برای شناسایی این مراکز مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، محمدحسن متولی زاده امروز در مراسم شروع چهارمین دور اقدام فراگیر مقابله با مراکز غیرمجاز رمز ارز و تعدیل روشنایی معابر با تاکید بر حفظ آمادگی اکیپ های عملیاتی اظهار نمود: باتوجه به اهمیت پایداری شبکه، محورهای مختلفی در هر دوره اقدام فراگیر تعریف می شود.
وی با اشاره به اهمیت شناسایی استفاده کننده غیرمجاز اظهار داشت: از آنجائیکه این اقدام تجاوز به حقوق مردم تلقی می شود، مقابله با مراکز یا افرادی که به صورت غیرمجاز از برق برای استخراج رمزارز استفاده می نمایند، ادامه خواهد یافت.
مدیرعامل توانیر افزود: تا این لحظه با برگزاری مانورها و همکاری مستمر مردم، بیش از ۵۰ هزار دستگاه شناسایی و جمع آوری شده است که با هماهنگی دستگاه های قضایی، اقدام مناسبی انجام شده است.
متولی زاده ابراز امیدواری کرد که فعالان این حوزه با بهره بردن از روش هایی برای مشارکت در این عرصه در نظر گرفته شده است، از راهکارهای قانونی برای استخراج رمز ارز استفاده و انشعاب برق دریافت نمایند.
منبع:

1399/12/01
23:33:38
5.0 / 5
1387
تگهای مطلب: دستگاه , رمزارز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵