شنبه، آخرین فرصت ثبت نام اینترنت مجانی دانشجویان و طلاب


به گزارش لینک بگیر دات کام دانشجویان و طلابی که تابحال نسبت به دریافت هدیه اینترنت مجانی وزارت ارتباطات اقدام نکرده اند تا ساعت ۱۲ فردا شب (شنبه ۹ اسفندماه) فرصت ثبت نام دارند و این مهلت قابل تمدید نیست.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا، شیوه آموزش مجازی در مراکز آموزشی و دانشگاه ها به راه افتاد، اعتراضاتی نسبت به مجانی نشدن سایت های دانشگاهی وجود داشته که دلیل استفاده دانشجویان از وی پی ان هنگام اتصال به سامانه های آموزش الکترونیکی و اطلاعات ناقص سامانه هایی که از جانب دانشگاه ها به وزارت ارتباطات اعلام شده، عنوان شد. بنابراین محمدجواد آذری جهرمی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از جایگزینی یک بسته ۶۰ گیگابایتی به هر دانشجو و طلبه به جای مجانی کردن سایت دانشگاه ها اطلاع داد.
با عنایت به این که از روز یکشنبه هفته آینده، ترافیک استفاده از سامانه های آموزشی دانشگاه ها و حوزه ها دیگر مجانی نبوده و یارانه آموزشی تنها از راه بسته های ۶۰ گیگا بایتی در اختیار دانشجویان و طلاب قرار خواهد گرفت، متقاضیانی که تابحال ثبت نام نکرده اند می توانند در مهلت باقی مانده با رفتن به سایت ictgifts.ir ثبت نام خویش را تکمیل کنند.
برپایه گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هر کد ملی صرفاً یک بار حق ثبت نام در سامانه را دارد و بعد از تکمیل فرایند ثبت نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت. در صورتیکه به علت عدم وجود اطلاعات پایه ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیشبینی شده است. برای دریافت تایید، اعتراضات به صورت دوره ای در اختیار وزارت عتف، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز حوزوی قرار می گیرد و دانشجویان می توانند مبحث را از این سازمان ها پیگیری کنند.
تابحال ۵۰ درصد دانشجوها و طلبه های معرفی شده برای دریافت بسته های خود ثبت نام کرده و بسته های اینترنتی آنها فعال گشته است. دانشجویان و طلابی که تابحال نسبت به دریافت هدیه اینترنت مجانی وزارت ارتباطات اقدام نکرده اند تا ساعت ۱۲ فردا شب (شنبه ۹ اسفندماه) فرصت ثبت نام دارند و این مهلت قابل تمدید نیست.
منبع:

1399/12/09
22:12:26
5.0 / 5
1337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
از دست ندهید!