برگزاری نمایشگاه ۳بعدی از دستاوردهای حوزه آموزش الكترونیكی


به گزارش لینک بگیر دات کام همزمان با برگزاری چهاردهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی نمایشگاه ۳ بعدی شرکتهای فناور در حوزه آموزش الکترونیکی برپا خواهد شد.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا دکتر کمال خرازی، رئیس چهاردهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی در نشست خبری امروز با اشاره به اینکه این رویداد در ایام ۱۳ و ۱۴ اسفندماه جاری برگزار می شود، اظهار داشت: با عنایت به انتشار کرونا آموزش الکترونیکی بعنوان یک لزوم مطرح است؛ چون که در شرایط کنونی آموزش های مجازی تبدیل به بخشی از زندگی مردم شده است.
وی ضمن اشاره به توسعه استفاده از کامپیوتر و فضای مجازی در زندگی روزمره مردم، اظهار نمود: این امر بگونه ای است که نسل جوان آمادگی زیادی برای کار با فضای مجازی دارند و آنها می توانند به خوبی خویش را با آموزش مجازی تطبیق دهند و این کنفرانس در چنین شرایطی برگزار می شود.
خرازی هدف از برگزاری این کنفرانس را بررسی فناوری های مورد نیاز برای ارتقای کیفیت آموزش های مجازی عنوان نمود و خاطرنشان کرد: در سیستم های مجازی معلمان با تعاملی که با شاگردان دارند، قادر به ارزیابی کیفیت آموزش ها هستند، ولی این امر در سیستم آموزش عالی الکترونیکی وجود ندارد؛ ازاین رو کاربرد تکنولوژی های جدید در این حوزه وارد شد.
رئیس کنفرانس یادگیری الکترونیکی بررسی تجارب کشورهای دیگر در حوزه آموزش مجازی و اخلاق و مسئولیت اجتماعی را از محورهای این کنفرانس ذکر کرد و اظهار داشت: این کنفرانس با شعار "به سوی یادگیری اثربخش" برگزار می گردد که در این راستا ۱۴۲ مقاله ارسال شده است که از این تعداد ۳۶ مقاله فارسی برای عرضه شفاهی و ۴۰مقاله برای عرضه پوستر پذیرش شده است.
به قول وی ۱۰ مقاله انگلیسی برای این کنفرانس ارسال و پذیرش شده است و یک مقاله به صورت پوستر عرضه خواهد شد.
خرازی برگزاری ۶ نشست تخصصی پیش از برگزاری کنفرانس اصلی را از برنامه های این کنفرانس ذکر کرد و اضافه کرد: ۵ سخنران کلیدی از ایران و کشورهای آلمان، آمریکا، زلاندنو و سوئیس در این رویداد به صورت مجازی سخنرانی خواهند داشت.
وی از برگزاری نمایشگاه ۳ بعدی از دستاوردهای شرکتهای فناور و متخصصان حوزه آموزش الکترونیکی همزمان با این کنفرانس اطلاع داد.
منبع:

1399/12/11
14:38:20
5.0 / 5
1326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
از دست ندهید!