رونمایی رقیب سرویس جدید اپل توسط اسپاتیفای


لینک بگیر دات کام: وال استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه گزارش کرد اسپاتیفای بزودی سیستم پادکست پولی خودرا رونمایی خواهدنمود.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، این خبر بعد از اعلام خبر راه اندازی سرویس اشتراکی پادکست اپل منتشر گردید. اپل در مراسم رونمایی محصولات جدید این شرکت که سه شنبه گذشته برگزار شد، سرویس اشتراکی پادکست را معرفی نمود که قیمت اشتراک توسط تولیدکنندگان محتوا تعیین می شود و بصورت ماهانه حساب خواهد شد. اپل برای برنامه پادکست خود از تولیدکنندگان محتوا سالانه ۱۹ دلار و ۹۹ سنت دریافت خواهدنمود.

منابع آگاه اظهار کرده اند برخلاف اپل، اسپاتیفای هزینه یا سهم از هر عضویت دریافت نخواهد کرد و تولیدکنندگان پادکست می توانند قیمت خودرا تعیین کنند.

افرادی که از اپلیکیشن iOS اسپاتیفای استفاده می نمایند، برای تکمیل تراکنش به یک وب سایت هدایت خواهند شد و بدین سان سهم عرف اپل از تراکنشهای انجام گرفته در اپ استور را پرداخت نمی کنند. هنوز مشخص نیست اپل چه واکنشی به این رویکرد نشان خواهد داد اما ممکنست اسپاتیفای روی تحقیقات ضد انحصارطلبی حساب باز کرده باشد که موجب می شوند اپل واکنش ملایمتری داشته باشد.

اسپاتیفای این برنامه را تایید نکرده اما داون اوستروف، مدیر محتوا و کسب وکار تبلیغات این شرکت اعلام نمود در فضای صوتی، جا برای همه وجود دارد.

بر اساس گزارش انگجت، ممکنست در زمان بندی رونمایی این سرویس عمدی وجود نداشته باشد اما برنامه های اسپاتیفای نشان میدهد که تا چه حد شدیدا با اپل در حوزه پادکست رقابت می کند.

منبع:

1400/02/04
20:57:36
5.0 / 5
1227
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴