با توجه به سرفصل های اتحادیه جهانی مخابرات؛

رئیس هیات مدیره مخابرات: تحقق زیست بوم دیجیتال را دنبال می نماییم


به گزارش لینک بگیر دات کام رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: اتحادیه جهانی مخابرات سرفصل هایی را برای کارهای ارتباطی تعریف کرده که شرکت مخابرات ایران به تبعیت از آن در حال طرح برنامه های ارتباطی خود است.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر محمودزاده با برشمردن جز به جز تکالیف عملی و فنی اتحادیه مخابرات برای کشورها و سازمان ها اظهار داشت: شرایط جهانی ناشی از کرونا نیز این لزوم را شدت بخشیده و مخابرات های کشورها باتوجه به شرایط اینترنت اشیا و نسل پنجم در تکنولوژی های تک سرفصل هایی را برای کارهای ارتباطی تعریف کرده اند.
وی با توجه دادن بگفته مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت فوق العاده فضای مجازی اظهار داشت: باید از مرحله اپراتوری بودن گذشته و به تکنولوژی محور بودن برسیم که لازمه آن دخالت و ورود در تمامی مراحل شامل تولید، تحویل و انتقال محتوا بر طبق سرفصل های پیش بینی شده است.
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: تسهیل در برقراری ارتباطات برای تمام مردم بعنوان یک الزام در دوران کرونا و پسا کرونا بصورت حضوری یا غیر حضوری در اولویت تصمیم سازی مخابرات طبق الگوهای فنی اتحادیه جهانی مخابرات است.
محمودزاده همین طور گفت: باید مدل تجاری را به شکلی طراحی نماییم که بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور از آن متنفع شده و علاوه بر پاسخ دادن به نیازهای عمومی جامعه، در وضعیت حاضر که کرونا امتحانی برای حوزه ارتباطات است طبق آخرین نسل های مخابراتی و ارتباطی با تحقق ارتباط برای مشتریان در همه جا و همه وقت به هدف های تعیین شده دست یابیم.


منبع:

1400/02/07
11:00:32
5.0 / 5
1129
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲