دسترسی كاربران به واتس اپ مسدود نمی گردد


لینک بگیر دات کام: دسترسی کاربران واتس اپ که با شرایط جدید حریم خصوصی این سرویس پیام رسان موافقت نکنند، بلافاصله مسدود نمی گردد اما امکانات محدودتری را تجربه خواهند کرد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، پیامرسان واتس اپ فیسبوک تصمیم گرفت از تهدید برای مسدود کردن دسترسی کاربرانی که با سیاست حریم خصوصی جدید این شرکت موافقت نمی کنند، دست بکشد. تغییرات حریم خصوصی واتس اپ از ۱۵ ماه مه (۲۵ اردیبهشت) اجرایی می شود.

این تغییرات قرار بود ابتدا در فوریه اجرایی شود اما به دنبال انتقاد گسترده کاربران واتس اپ از تغییرات جدید، این سرویس پیامرسان تصمیم گرفت به روزرسانی سیاست حریم خصوصی را تا اواسط ماه مه به تاخیر بیاندازد.

سیاست حریم خصوصی جدید واتس اپ اجازه می دهد این اپلیکیشن اطلاعات کاربران را با فیسبوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارد. این به روزرسانی بر حریم خصوصی پیامهای خصوصی که کاربران به دوستان و خانواده شان ارسال می کنند، تاثیری نمی گذارد و بیشتر در ارتباط با پیامهای تجاری است که در این پلت فرم ارسال می شوند. زمانی که برای اولین بار این تغییرات اعلام شدند خیلی از کاربران تصور کردند که محتوای پیامهای آنها امکان دارد به خطر بیافتند.

بر اساس گزارش تِک رادار، با نزدیک شدن به مهلت تعیین شده، واتس اپ حالا زمان بیشتری برای بازنگری و موافقت با این به روزرسانی به کاربران می دهد. باآنکه دسترسی کاربران به واتس اپ مسدود نخواهد شد اما کاربران با عواقب عدم موافقت با این به روزرسانی روبرو می شوند.

منبع:

1400/02/20
23:41:43
5.0 / 5
1164
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳