كنفرانس مهندسی برق ایران با حضور و حمایت ایرانسل


به گزارش لینک بگیر دات کام بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران، با مشارکت و حضور ایرانسل بعنوان حامی اصلی، به صورت آنلاین و نیمه حضوری، برگزار می گردد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، ایرانسل در بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران که با مشارکت و حضور ایرانسل بعنوان حامی اصلی، به صورت آنلاین و نیمه حضوری، برگزار می شود، به انتقال تجربیات خود درباره‌ی پیشتازی در زمینه هایی همچون راه اندازی 5G و مطالعات 6G می پردازد.
این کنفرانس در محورهای الکترونیک، قدرت، کنترل، مخابرات، کامپیوتر و مهندسی پزشکی، توسط انجمن علوم مهندسی برق ایران و دبیرخانه دائمی کنفرانس در دانشگاه امیرکبیر، از ۲۸ تا ۳۰ اردبیهشت ماه ۱۴۰۰ به صورت آنلاین و نیمه حضوری برگزار می گردد و با سخنرانی دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، خاتمه می یابد.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و اولین عرضه دهنده‌ی خدمات نسل پنجم تلفن همراه (5G) در ایران، با هدف شناسایی و تشویق ایده های نوآورانه در صنعت برق و مخابرات، بحث و تبادل نظر و انتقال تجربیات در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات مبتنی بر تکنولوژی های جدید تلفن همراه مانند خدمات 5G و مطالعات در زمینه‌ی فناوری نسل ششم (6G)، ارائه‌ی خدمات زندگی هوشمند مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا، تجربه های راه اندازی مرکز نوآوری ایرانسل و فعالیت در زمینه‌ی نوآوری، تحقیق و توسعه و آموزش و هم ارائه‌ی مزیت ها و توانمندی های خود برای جذب فارغ التحصیلان نخبه‌ی دانشگاهی، در این کنفرانس حضور دارد.
در این کنفرانس که با هدف گسترش دانش فنی در گرایش های مختلف مهندسی برق، از راه ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و تخصصی، عرضه آخرین یافته های تحقیقاتی و همینطور تشویق پژوهشگران برنامه ریزی شده است، برنامه های جنبی شامل دوره های آموزشی کوتاه مدت، میزگرد تخصصی و نمایشگاه تجهیزات مهندسی برق هم با رعایت پروتکلهای بهداشتی و به صورت آنلاین و نیمه حضوری انجام می شود.
دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت، در اختتامیه‌ی این کنفرانس، با مبحث «تحول دیجیتال؛ دروازه ای به آینده‌ی تمام دیجیتال» سخنرانی می کند.
همچنین در میزگردهای برنامه ریزی شده در چارچوب این کنفرانس، مدیران بخش های مختلف ایرانسل در زمینه هایی همچون «بومی سازی صنعت ICT؛ دستاوردهای نوین اپراتورهای موبایل» و «فارغ التحصیلان دانشگاه ها و اشتغال در صنعت برق و مخابرات»، با حاضران به بحث و تبادل نظر می پردازند.
در کارگاه جانبی این کنفرانس با عنوان «شبکه های موبایل و بهینه سازی رادیویی آن» نیز، ایرانسل تجربیات خود در این حوزه را با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته و پاسخگوی پرسش های آنان است.
اطلاعات بیشتر درباره‌ی بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران، در وبسایت این کنفرانس به نشانی iceeconf.ir در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

1400/02/25
11:16:11
5.0 / 5
1193
تگهای مطلب: آموزش , آنلاین , اپراتور , اشتراك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
از دست ندهید!