مدیرعامل شركت مخابرات :

تكامل اجتماعی انسان با ارتباط فراگیر، پایدار و امن امكان پذیر است


مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: نیاز بشر امروز، ارتباطات فراگیر، پردامنه، امن و پایدار می باشد و روابط عمومی و حوزه ارتباطات هنرمندانی هستند که می توانند اثر هنری خلق کنند.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی به مبحث ریشه ای و مهم ارتباطات تصریح کرد وگفت: هدف نهایی تمامی ادیان الهی، تکامل انسانی و تکامل اجتماعی است و ارتباطی فراگیر، پردامنه؛ پایدار و امن نیاز بشر امروز است تا به این تکامل اجتماعی برسد.
وی اضافه کرد: انسان های کامل و پویا، خانواده منسجم و سالم و تعاملات سودمندتر، محورهای اصلی و مهم برای تکامل اجتماعی هستند که همگی زمینه ساز پیشرفت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در هر کشوری خواهد شد.
مهندس سلطانی ضمن اشاره به وظیفه سنگین دست اندرکاران در حوزه ارتباطات و روابط عمومی در زمان حال عنوان کرد: همدلی وهم فکری میان مردم با دست اندرکاران ارتباطات در شرکت مخابرات ایران سبب رونق کسب و کار ورضایتمندی مشتریان شرکت خواهد شد و این اتفاق تا به امروز به مدد دوستان در حوزه روابط عمومی در مجموعه شرکت مخابرات ایران به خوبی صورت گرفته است.
فعالیت های روابط عمومی یک هنر بی نهایت است
مهندس سلطانی ضمن اشاره به قدمت طولانی روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از یکپارچگی فعالیتهای این حوزه با تمامی مناطق در سرتاسر کشور قدردانی نمود و اضافه کرد: کار روابط عمومی بسیارخطیر و تأثیر گذار است و مانند شمشیر دو لبه می باشد. افرادی که در این عرصه فعالیت می نمایند باید دانش کافی داشته باشند و باحساسیت، علاقمند ی و پشتکار، هنرمندانه فعالیت هایشان را هدایت کند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران باشاره به شعار سال جاری اتحادیه جهانی مخابرات، به تمامی همکاران تصریح کرد این شعار را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهند و در این رابطه اضافه کرد: در بخشی از برنامه ۱۴۰۰ شرکت مخابرات ایران، تحقق دیجیتال به منظور کنترل بحران آمده است که با اجرای این برنامه به رشد ارتباطات پایدار در شرایط کرونا منجر می شود تا خدمات مطلوب تری به مردم ارائه شود.
وی در ادامه ضمن اشاره به این که انتشار کرونا در جهان مبحث آموزش حضوری را متحول کرده بر گسترش توسعه ارتباطات در تمامی مناطق با کمک تمامی بازیگران صحنه ارتباطات کشور تاکید داشت و خاطرنشان کرد: برای برقراری ارتباط پایدار برای تحصیل دانش آموزان و دانشجویان با عنایت به افزایش سرعت ارتباطات اینترنتی، از برنامه های شرکت مخابرات در سال جدید است.

1400/02/27
22:06:05
5.0 / 5
1156
تگهای مطلب: آموزش , اینترنت , بازی , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
از دست ندهید!