ایرانسل برنده نشان طلایی روابط عمومی دیجیتال ایران شد


ایرانسل ۲نشان ویژه ستاره‌ی ملی روابط عمومی و ستاره‌ی طلایی روابط عمومی در حوزه‌ی روابط عمومی دیجیتال را از هشتمین دوره‌ی جشنواره‌ی ستارگان روابط عمومی ایران با کسب بالاترین امتیازهای لازم دریافت کرد.

به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، عصر روز گذشته دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، همزمان با روز جهانی ارتباطات و جامعه‌ی اطلاعاتی و روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، مراسم پایانی هشتمین دوره‌ی جشنواره‌ی ستارگان روابط عمومی ایران و آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی، با حضور آنلاین دکتر فیلیپ بورمانس، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی(IPRA) و دکتر علی ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت و نیز حضور شماری از فعالان ارتباطی کشور و همین طور حضور آنلاین جمع گسترده ای از فعالان ارتباطی ایرانی و بین المللی، در محل خانه‌ی فرهنگ وهنر دیهیم اجرا شد. سخنگوی دولت در این مراسم، طی یک ارتباط آنلاین، با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا، ارتباطات را در سازمان های سنتیِ رسانه ای گرفتار مشکل کرده است، اشاره کرد: در وضعیت امروز جامعه‌ی ایران، ارتباطات به مثابه‌ی حیات بهینه‌ی جامعه است؛ ارتباطاتی که بتواند نوعی زندگی اجتماعی نوین را سامان دهد. ربیعی همین طور بر لزوم تغییر در ساختارهای اداری و اهمیت بیشتر به روابط عمومی ها و ایجاد نظام صحیح اطلاع رسانی تاکید کرد.
رئیس IPRA نیز در سخنرانی آنلاین خود، با تاکید بر لزوم تسریع حرکت روابط عمومی ها به سمت دیجیتالی شدن، این امر را گامی مهم برای ایفای وظایف روابط عمومی ها به ویژه در دوران شیوع بیماری کرونا دانست. وی با تاکید بر لزوم روی آوردن به ارتباطات مبتنی بر علم، اشاره کرد: باید از همکاران دانشگاهی کمک گرفته و دانش جامعه شناسی علوم رفتاری و جامعه شناسی ارتباطات را با روابط عمومی ادغام نماییم. وی ادامه داد: تغییرات در روابط عمومی شاید سخت باشد، اما باید این کار را انجام دهیم.
در بخش معرفی برگزیدگان هشتمین دوره‌ی جشنواره‌ی ستارگان روابط عمومی ایران، روابط عمومی ایرانسل با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی های تخصصی انجام شده، به سبب درخشش در مجموعه‌ی کارهای انجام شده در سال ۱۳۹۹، دو لوح تقدیر و نشان ویژه‌ی «ستاره‌ی ملی روابط عمومی» و «ستاره‌ی طلایی روابط عمومی» در حوزه‌ی «روابط عمومی دیجیتال» را به خود اختصاص داد که دکتر سعید عسکری مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات سازمانی ایرانسل، این دو نشان ویژه و دو لوح تقدیر را دریافت کرد. روابط عمومی ایرانسل همیشه کوشیده است تا همزمان با تحقق اهداف ایرانسل بعنوان «اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران» و «اولین اپراتور ارائه دهنده‌ی ۵G در ایران»، با ایجاد و گسترش سازوکارهای ارتباط دیجیتال خصوصاً در دوران انتشار ویروس کرونا، ارتباط ایرانسل با افکار عمومی و پاسخگویی به رسانه ها را بیش از پیش استواری بخشیده و به مسؤولیت اجتماعی خود عمل کند.


منبع:

1400/02/28
21:28:44
5.0 / 5
1186
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
از دست ندهید!