درخواست دریافت تیك آبی در توییتر فعال شد


لینک بگیر دات کام: توییتر پروسه درخواست احراز هویت برای دریافت تیک آبی را که در نوامبر سال 2017 متوقف کرده بود، باردیگر به روی عموم گشود.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، این شرکت پروسه جدیدی را برای درخواست احراز هویت معرفی نمود که تیک آبی را به پروفایل حساب یک کاربر در توییتر اضافه می کند تا اعتبار حساب مذکور را به کاربران نشان دهد.

به منظور درخواست احراز هویت، حساب توییتری باید شامل یک تصویر و یک نشانی ایمیل یا شماره تلفن تایید شده باشد. کاربر در مدت شش ماه گذشته باید در توییتر فعال بوده و سابقه پایبندی به مقررات این شبکه اجتماعی را داشته باشد.

حسابهایی که برای احراز هویت درخواست می کنند باید در شش گروه شامل ۱- دولت ۲- شرکتها، برندها و سازمانها، ۳- سازمانهای خبری و خبرنگاران ۴- سرگرمی ۵- ورزش و بازی ۶- فعالان سازمان دهندگان و سایر افراد موثر قرار داشته باشند.

توییتر اعلام نمود گروههای جدیدی مانند دانشمندان، دانشگاهیان و رهبران مذهبی را تا اواخر سال میلادی جاری اضافه خواهدنمود.

امکان درخواست احراز هویت بصورت تدریجی برای کاربران در چند هفته آتی فعال خواهد شد و در تب سرویس قسمت تنظیمات حساب قرار می گیرد.

کاربرانی که تایید شوند، تیک آبی را بصورت اتوماتیک دریافت خواهند کرد. کسانی که درخواستشان رد شود، ۳۰ روز بعد از تصمیم توییتر می توانند باردیگر درخواست کنند.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، بعد از متوقف شدن فرآیند احراز هویت در نوامبر سال ۲۰۱۷ که در واکنش به انتقادات نسبت به تصمیم توییتر برای احراز هویت جیسون کسلر روی داد، فرآیند جدید فعال گردیده است. جیسون کسلر، نئونازی و یکی از سازمان دهندگان تظاهرات اتحاد راست در اوت سال ۲۰۱۷ در شارلوتزویل ویرجینیا بود که به مرگ یک زن منجر گردید.

منبع:

1400/02/31
18:14:54
5.0 / 5
1195
تگهای مطلب: ایمیل , بازی , توییتر , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳