عوامل مهم در طراحی سایت


لینك بگیر دات كام: جهت بهبود كسب و كارهای اینترنتی اولین قدم طراحی سایت می باشد كه در طراحی سایت، سئوسایت و تبلیغات گوگل از عوامل بسیار مهم و موثر می باشند.

در اولین قدم برای ورود به دنیای مجازی شما باید وب سایت خود را برای ایجاد یك كمپین بازاریابی ایجاد كنید پس اولین قدم طراحی سایت می باشد.
طراحی وب سایت باید به درستی انجام گیرد به عبارت دیگر در صورتی وب سایت به درستی ایجاد نگردد مراحل بعدی یعنی سئو سایت و تبلیغات گوگل نیز به درستی انجام نخواهد گرفت مثلا چه عواملی در ساخت وب سایت مهم می باشد:
 
وب سایت باید واكنش گرا یا به اصطلاح ریسپانسیو باشد
دارای سرعت مناسب باشد
دارای ساختار مناسب باشد
خدمات به درستی تعریف شده باشد
و...
در قدم بعدی شما از سئو یا تبلیغات گوگل میتوانید برای افزایش بازدید كه میتواند منجر به افزایش فروش می شود استفاده كنید برای این منظور در ادامه با این دو روش آشنا خواهید شد :
 
تبلیغات گوگل یك نظام تبلیغاتی گوگل می باشد كه به ازای هر كلیك یك هزینه برای شما در نظر گرفته می شود اما سئو نیازمند زمان می باشد شما در صورتی كه بخواهید با سئو به نتایج برتر دست یابید باید مدت زمانی را صرف بهینه سازی سایت كنید مدت زمان مورد نظر حداقل شش ماه می باشد البته زمان بستگی به سختی كلمه نیز دارد.
هزینه ای كه شما برای تبلیغات گوگل پرداخت می كنید خیلی بیشتر از سئو سایت می باشد پس می توان گفت سئو می تواند در كاهش هزینه ها به شما كمك كند اما نیازمند زمان بیشتری می باشد تبلیغات شما در گوگل تا زمانی باقی خواهد ماند كه پنل شما شارژ داشته باشد در صورتی كه شارژ تمام شود به صورت خودكار تبلیغ شما نیز برداشته می شود اما سئو در صورتی كه به درستی انجام گیرد سایت شما میتواند در دراز مدت در جایگاه ها برتر قرار بگیرد و مدت زمان بیشتری در نتایج برتر قرار گیرد.
 
سئو سایت نیازمند فعالیت بر روی وب سایت ایجاد شده می باشد یعنی شما برای رسیدن به نتیجه ماه های باید فعالیت هایی از قبل ایجاد محتوا ،به روز رسانی سایت ، ساخت لینك های داخلی و خارجی و... را انجام دهید تا به نتیجه برسید در صورتی كه تبلیغات گوگل به این صورت نمی باشد و شما بلافاصله بعد از پرداخت هزینه و شارژ پنل خود و فعالسازی تبلیغات در بالاترین نتایج موتور جستجوگر گوگل قرار میگرد.
1396/06/09
14:32:28
5.0 / 5
4938
تگهای مطلب: طراحی سایت , سئو , گوگل , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
از دست ندهید!