نماینده چابهار در صحن مجلس:

طرح صیانت از حقوق كاربران فضای مجازی ایرادات اساسی داشت


نماینده مردم چابهار در مجلس اظهار داشت: مجلس درحالی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی را به اصل 85 ارجاع داد که ایرادات اساسی به آن وارد بود.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از مهر، معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مجلس در نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح انتزاع بخش ساختمان و شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی و تشکیل «وزارت حمل و نقل» و «وزارت ساختمان، شهرسازی و آمایش سرزمین»، اظهار داشت: امروز، روز تلخی است، مجلسی که برای آب خوزستان و سیستان و بلوچستان و همین طور برای کرونای بیش از اندازه سیستان و بلوچستان و گلستان و واکسیناسیون، جلسه غیررسمی نداشت، امروز برای بحث پشتیبانی از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی هم جلسه غیرعلنی گذاشت و هم متاسفانه این مساله را به اصل ۸۵ ارجاع داد، در صورتیکه ایرادات اساسی به آن وارد بود.
سعیدی اظهار داشت: بدین سبب از محضر ملت بزرگ ایران عذرخواهی می کنم، چونکه امروز، روز خوبی برای مجلس ما نبود.
علی نیکزاد در پاسخ به این نماینده اظهار داشت: این که ما بگوییم امروز، روز بدی برای مجلس بود، حرف خوبی نیست. در جلسه غیرعلنی و طبق بخشنامه، همه موافقان و مخالفان صحبت کردند و بدین سبب باید به رأی نمایندگان مجلس احترام گذاشت.
نیکزاد اظهار داشت: عرض من این است که آن قسمتی از اظهارات شما نباید گفته می شد، چونکه مجلس محل بحث و گفتگو بوده و رأی نمایندگان تمام کننده است و باید این رأی را بپذیریم، اما دوستان عزیز من، چه نمایندگان که بعنوان موافق و مخالف صحبت کردند و وقت کافی هم برای این مساله گذاشتند، باید در دموکراسی بپذیریم که رأی نمایندگان برای مصوبات تعیین کننده است.

1400/05/07
11:19:19
5.0 / 5
1024
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳