تصاویر گوگل برای پروفایل کاربری ارائه شد


به گزارش لینک بگیر دات کام گوگل مجموعه تصاویر Google Illustration را بعنوان گزینه ای مطمئن، خلاقانه و شخصی جهت استفاده بعنوان عکس پروفایل ارائه کرد.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، همه جهت استفاده از عکس خودشان بعنوان تصویر پروفایل راحت نیستند و برای برخی هم امکان دارد پیدا کردن عکسی که آنها را به درستی ارائه کند، دشوار باشد. برای این منظور گوگل اولین کلکسیون تصاویر Google Illustration را عرضه نموده است.

هنگامی که کاربران تصویر پروفایل خودشان را در جی میل، گوگل ورک اسپیس یا مخاطبین در اندروید تنظیم می کنند، می توانند یک تصویر از مجموعه گوگل انتخاب کنند. گزینه ها شامل حیوانات، مخلوقات افسانه ای، مکانها و سرگرمیها هستند. گوگل اعلام نموده که مجموعه اولیه از تصاویر شامل فرهنگها، علایق و زمینه های مختلف است. کاربران می توانند رنگ این عکسها را به دلخواه تغییر داده یا آنرا کراپ کنند (به اندازه دلخواه برش دهند).

بر اساس گزارش انگجت، به محض اینکه کاربر تصویری را به دلخواه خود شخصی سازی و ذخیره کرد، مخاطبانش آنرا در محصولات مختلف گوگل مشاهده خواهند کرد. گوگل اعلام نموده که این مجموعه را توسعه داده و تصاویر را به محصولات و پلتفرمهای بیشتری شامل iOS و وب خواهد آورد.

منبع:

1400/07/06
10:47:02
5.0 / 5
5101
تگهای مطلب: اندروید , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴