تاثیر بک لینک فارسی در سئو


از مهم ترین مزایای بک لینک برای یک سایت می توان به افزایش اعتبار سایت و بهبود رتبه ی آن و در نهایت نمایش بیشتر سایت شما به کاربران در نتایج سرچ گوگل اشاره نمود.

در ابتدا باید بگوییم که لینک سازی یا به عبارت دیگر استفاده از بک لینک، عبارت است از دریافت لینک از سایت های دیگر برای سایت خودتان، که ربات های گوگل با بررسی سایت هایی که از آنها لینک گرفته شده، وارد صفحات لینک و سایت شما می شوند و بدین ترتیب موتور جستجوی گوگل رتبه ی سایت شما را ارتقا می دهد. لینک بگیر دات کام به عنوان معتبرترین مرکز فروش بک لینک در سایت های فارسی می تواند بهترین انتخاب برای لینک سازی سایت شما باشد و تاثیر بسزایی را در سئوی سایت شما بگذارد.

از مهم ترین مزایای بک لینک برای یک سایت می توان به افزایش اعتبار سایت و بهبود رتبه ی آن و در نهایت نمایش بیشتر سایت شما به کاربران در نتایج سرچ گوگل اشاره نمود.

در سئوی سایت، لینک های ورودی به یک وب سایت دارای اهمیت ویژه ای می باشند و اگر سایت های زیادی به سایت مد نظر شما لینک داده باشند موتورهای جستجو محتویات سایتتان را ارزشمند و مهم دانسته و بنابراین سایت شما را در نتایج جستجو ارتقا می دهد. اما باید توجه داشته باشید که بک لینک خود را از سایت های با امتیاز منفی تهیه نکنید زیرا رتبه ی سایت شما را پایین می آورد.

لازم به ذکر است که استفاده از لینک های ورودی در سئو امری بسیار مهم می باشد و خرید بک لینک به سئو سایت شما خیلی کمک می کند. هم چنین باید بدانید بهترین بک لینک برای سایت فارسی و ایرانی، استفاده از سایت های فعال و ایرانی می باشد که استفاده از بک لینک فارسی می تواند بهترین انتخاب برای لینک سازی سایت شما باشد.

نکته دیگر در لینک سازی ان است که این پروسه نیاز به زمان دارد تا تاثیر بگذارد، اما یک سری عوامل وجود دارد که بر زمان تاثیرگذاری بک لینک ها موثر می باشد که از جمله این عوامل عبارتند از :

1-    میزان رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر : باید توجه داشت که رقابت در یک کلمه کلیدی بسیار مهم بوده و در نتیجه باعث افزایش زمان می شود، بنابراین انتخاب کلمه کلیدی مناسب و در عین حال محبوب، سبب سهولت در این رقابت و در نهایت ارتقا رتبه ی سایت شما می شود.

2-    نوع بک لینک : باید بدانید که بک لینک ها بسیار متنوع هستند بنابراین تاثیر آن ها بر سئوی سایت متفاوت می باشد، که همانطور که پیش تر اشاره شد اگر لینک های شما از سایت های فعال و ایرانی گرفته شود تاثیر بیشتر و قوی تری خواهد داشت. نکته دیگر در رابطه با نوع بک لینک ها آن است که لینک ها در دو دسته ی فالو و نوفالو موجودند که لینک های فالو با اثرگذاری بر سئو، رتبه ی سایت را تغییر می دهند اما لینک های نوفالو تاثیر اندکی بر سئوی وب سایت دارند.

3-    سرعت لینک : منظور از سرعت لینک آن است که با ایجاد بک لینک طبیعی و البته با کیفیت، لینک گذاری صورت گیرد که این عامل یکی از مهم ترین عوامل در زمان تاثیرگذاری بک لینک ها می باشد.

قدرت دامنه : یکی از فاکتورهای اصلی برای گوگل، قدرت دامنه و نمره کسب شده ی سایت می باشد، که گوگل بررسی لینک های مرتبط با سایت هایی که از قدرت دامنه بالاتری برخوردار می باشند را در الویت قرار می دهد. البته باید توجه داشت که به طور کلی الگوریتم های گوگل برای تشخیص اعتبار سایت ها با الگوریتم های سایت هایی مانند ماز که قدرت دامنه (DA) و قدرت صفحه (PA) را در قالب فاکتورهایی عددی اختراع و ارائه کرده اند، متفاوت است و خیلی به روز تر از الگوریتم ماز می باشد.

1400/08/11
23:48:04
5.0 / 5
1196
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵