سئو یا تبلیغات مساله اینست


تبلیغات و سئو هر دو شبیه یکدیگر هستند. لینک بگیر قصد دارد با شما در مورد سئوی تبلیغاتی صحبت کند.در این مطلب می خوانید:
  1. رپورتاژآگهی چیست؟
  2. سئوی تبلیغاتی
امروزه بازاریابی اینترنتی حوزه بسیار وسیعی است و رقابت بسیار بزرگی در این زمینه وجود دارد. سئو روشی برای جذب ترافیک بیشتر در سایت شماست و به عنوان روش تبلیغاتی برای یک محصول یا خدمات خاص نیز شناخته می شود. تبلیغات و سئو هر دو شبیه یکدیگر هستند. لینک بگیر قصد دارد با شما در مورد سئوی تبلیغاتی صحبت کند.
 

رپورتاژآگهی چیست؟

رپورتاژآگهی یا Advertorial یک تبلیغ در قالب سرمقاله است. قبل از اینکه اینترنت به وجود بیاید، این کار به روش های چهره به چهره مانند ارائه جزوات محصول یا خدمات انجام می شد.
قبلا دریافت تبلیغات از وب سایت های با رتبه بالای صفحه توسط گوگل بسیار خوب تلقی می شد. این تبلیغات در سایت های با رتبه صفحه بالا تولید می شدند تا ترافیک سایت هایشان را به دست آورند اما اکنون گوگل در حال انجام تغییراتی در الگوریتم آنها است. گوگل مایل است تبلیغات آنلاین به صورت بدون لینک فالو در اختیار رباتهای خزنده اش قرار گیرد.
 

رپورتاژآگهی یا بازاریابی محتوا

درک این نکته بسیار مهم است که تبلیغات محتوا بازاریابی محتوا نیست. تبلیغات، تبلیغ هستند. این راهی برای برجسته کردن، تبلیغ و تأیید یک محصول یا خدمات است، در حالی که بازاریابی محتوا راهی برای نوشتن برخی مقالات و گفتن در مورد محصولات و خدمات مربوط به شرکت است. در بازاریابی محتوا، افراد اطلاعاتی در مورد خدمات و محصول با محتوا ارائه می دهند. بازاریابان محتوا پیوندهای خود را در وبلاگ یا سایت های ارسال مقاله با پیوند محصول یا خدمات خود ارسال می کنند. وقتی کاربر به آن پست می‌آید، می‌تواند با دنبال کردن آن پیوند از آن محصول یا خدمات استفاده کند.
می توان گفت رپورتاژآگهی ترکیب محتوا و تبلیغ است به نحوی که بیننده را قانع کند که محصول یا خدمات معرفی شده در دل رپورتاژ مناسب اوست، یا لااقل به کاربر این امکان را بدهد که محصول یا خدمت مدنظر خود را از میان ارائه کنندگان انتخاب کند.
 

سئوی تبلیغاتی

گوگل به وضوح اعلام کرده است که پیوندهای پولی برای افرادی که صفحه یا پیوند را به URL دیگری منتقل می کنند پذیرفته نمی شود و راه حلی توسط گوگل ارائه شده است که می توانید برای الگوریتم رتبه بندی آنها تخفیف ایجاد کنید. هدف تبلیغات سئو فقط به دست آوردن پیوند توسط لینک موجود در آن نیست. تبلیغات سئو در یک سایت معتبر ساخته شده است تا در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه خوبی داشته باشد. 
آگهی‌ها چیز جدیدی نیست و ما آنها را قبلا در تبلیغات روزنامه‌ها و تلویزیونی دیده ایم. آگهی راه ساده ای برای تبلیغات سنتی است در حالی که رپورتاژآگهی و تبلیغات سئو راه بسیار خوب و موثری برای معرفی و بهبود رتبه و سطح کسب و کارهای آنلاین است.
1400/09/08
12:36:21
5.0 / 5
1324
این مطلب را می پسندید؟
(4)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
از دست ندهید!