نحوه استفاده از هدیه همراه اول برای دانشجویان و جوانان


شرکت همراه اول با شروع فصل تابستان، اعتبار هدیه ۳۵۰ هزار تومانی آکادمی همراه را برای دانشجویان و جوانان در نظر گرفته است. در ادامه با لینک بگیر همراه باشید.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه در امتداد تکریم مشترکان سیم کارت های دانشجویی و جوانان و همزمان با شروع ایام تابستان، اعتبار هدیه ۳۵۰ هزار تومانی را در نظر گرفته است. مشترکان فعلی و جدید سیم کارت های «اعتباری دانشجویی» و «دائمی جوانان» می توانند از این اعتبار هدیه که ویژه استفاده و ثبت نام در دوره های ممتاز «آکادمی همراه» است، استفاده کنند.

متقاضیان خرید این سیمکارت ها می توانند با مراجعه به مراکز فروش و خدمات همراه اول یا فروشگاه آنلاین همراه اول نسبت به خرید، ارسال رایگان و فعالسازی سیمکارت موردنظر خود اقدام نمایند. اعتبار آکادمی همراه برای مشترکان جدید سیم کارت های اعتباری دانشجویی و سیم کارت های دائمی جوانان حداکثر تا ۴ روز بعد از فعالسازی سیم کارت، تخصیص داده می شود که قابل استفاده در تمامی بخش های آکادمی هم راه است. مشترکان فعلی این دو نوع سیم کارت نیز اعتبار ۳۵۰ هزار تومانی را بصورت خودکار بعد از ثبت نام در سایت آکادمی همراه اول دریافت می کنند.
 

1401/04/08
11:41:25
5.0 / 5
646
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
از دست ندهید!