پس از ۳ بار تعویق؛

نمایشگاه الکامپ در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۳ مرداد


لینک بگیر دات کام: سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران اعلام نمود که این سازمان خودرا متعهد به برگزاری نمایشگاه الکامپ در بازه زمانی 10 تا 13 مردادماه می داند.


به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران، برگزاری باشکوه نمایشگاه الکامپ در سالی که «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامیده شده، اهمیت مضاعف دارد. بعد از سه بار تعویق غیرمنتظره این نمایشگاه به سبب پاندمی کرونا و هزینه های سنگینی که تعویق های مکرر به شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات تحمیل کرده است، سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران خودرا متعهد به برگزاری باشکوه این نمایشگاه در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۳ مردادماه می داند.
این زمان توسط سازمان توسعه تجارت و شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران و برمبنای تقویم سالانه نمایشگاهی و فضای موجود نمایشگاهی تعیین شده است.
لذا پیرو درخواست تعداد کثیری از شرکتها در خصوص برگزاری نمایشگاه الکامپ در زمان مقرر، سازمان نصر تهران که سیاستگذار این نمایشگاه است در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران نسبت به برگزاری نمایشگاه الکامپ هم زمان با نمایشگاه پدافند غیرعامل و با رعایت تمام شعائر مذهبی ایام محرم در موعد مقرر اقدام خواهدنمود.
از شرکتها تقاضا می شود برنامه ریزی های خودرا برای حضور فعال در نمایشگاه، مطابق روال عادی دنبال و اخبار مرتبط را بوسیله سایت نمایشگاه و رسانه های اجتماعی رسمی الکامپ را دنبال کنند.
بدیهی است آخرین اخبار و اطلاعیه های در رابطه با برگزاری این رویداد بزرگ و کلیدی در حوزهٔ فناوری اطلاعات و ارتباطات، تنها بوسیله ستاد برگزاری به مشارکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1401/04/13
20:12:53
5.0 / 5
668
تگهای مطلب: برنامه , دانش بنیان , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
از دست ندهید!