دستگاه حضور و غیاب انگشتی


بهترین دستگاه حضور و غیاب, سیستم های بیومتریک اسکن اثر انگشت و عنبیه چشم هستند. با این حال, خرید دستگاه تشخیص چهره حضور و غیاب و تشخیص الگوی ورید در حال افزایش است.

دستگاه حضور و غیاب انگشتی

هر شخص به ازای مدت زمانی که برای انجام کار صرف می کند, دستمزد دریافت می کند. بنابراین, پیگیری مدت زمان صرف شده توسط هر کارمند برای انجام کار, بسیار مهم است. نیاز به پیگیری ساعات کار کارکنان, باعث عرضه دستگاه حضور و غیاب به بازار شد. معمولا, سیستم های حضور و غیاب بیومتریک مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال, خرید دستگاه حضور و غیاب انگشتی امکان اسکن اثر انگشت یک فرد به کد منحصر به فرد ورود و خروج وی از محل کار رذا فراهم می کند.

علاوه بر این, اسکن های بیومتریک عنبیه (با اسکن چشم), صدا, چهره, آهنگ تایپ و… نیز وجود دارند. هر یک از اسکن های بیومتریک, الگوی منحصر به فردی برای هر فرد ایجاد می کنند که به هیچ وجه توسط فرد دیگری قابل تکرار نیست. فروش دستگاه حضور و غیباب انگشتی, احتمال هر نوع تخلفی از جمله ورود پروکسی را صفر می رساند. به این دلیل که جزئیات بیومتریک اثر انگشت هیچ فردی با فرد دیگر مطابقت ندارد.

عملکرد دستگاه حضور و غیاب انگشتی

استفاده از اثر انگشت یک فرد در سیستم حضور و غیاب انگشتی, امکان نظارت بدون مزاحمت بر مدت زمان کار پرسنل در دفاتر و کارخانه ها را فراهم می کند. انواع دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی, اثر انگشت هر فرد را به صورت جداگانه اسکن می کنند و به مختصات خاصی که توسط سیستم تعریف شده است, ترسیم می کنند. همچنین, مختصات هر اثر انگشت در یک نمودار رسم شده و در سیستم ذخیره می شود.

در نتیجه, هر زمان که فرد نوک انگشت خود را روی اسنکر قرار دهد, مختصات اثر انگشت وی با مختصات ذخیره شده بررسی می شود. مختصات ایجاد شده از هر اثر انگشت منحصر به فرد است و نمی توان آن را تکرار کرد. منحصر به فرد بودن اثر انگشت, مهمترین دلیل ساخت بهترین دستگاه حضور و غیاب انگشتی است.

بهترین دستگاه حضور و غیاب

بهترین دستگاه حضور و غیاب, سیستم های بیومتریک اسکن اثر انگشت و عنبیه چشم هستند. با این حال, خرید دستگاه تشخیص چهره حضور و غیاب و تشخیص الگوی ورید در حال افزایش است.

دستگاه تشخیص اثر انگشت

دو شاخه ها و تصاویر انتهای برآمدگی انگشت به عنوان الگوی اثرانگشت ذخیره می شوند. این تکنیک, برای بهترین دستگاه حضور و غیاب انگشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه تشخیص چهره حضور و غیاب

شکل, موئقعیت اندام ها و پوست بر روی یک نقشه ترسیم می شوند. اغلب, این تکنیک برای تشخیص چهره از راه دور در میان جمعیت مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال,این دستگاه تشخیص چهره حضور و غیاب به نگاه مستقیم فرد در دوربین نیاز دارد.

دستگاه تشخیص عنبیه حضور و غیاب

الگوهای عنبیه چشم منحصر به فرد هستند, به عنوان بارکدهای رمزگذاری شده در بهترین دستگاه حضور و غیاب ذخیره سازی می شوند. دستگاه حضور و غیاب عنبیه یکی از بهترین تکنیک های مورد استفاده در سیستم حضور و غیاب بیومتریک را بکار می گیرد. همچنین, توسط نور مادون قرمز اسکن با کیفیت و سطح بالایی از امنیت را فراهم می کند.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص رگ

اسکن الگوی وریدی زیر پوست و ثبت انشعاب ها به عنوان تصاویر دیجیتال, یک تکنیک محبوب است. تکنیک مورد استفاده در فروش دستگاه حضور و غیاب تشخیص رگ, بسیار سریع و راحت است. علاوه بر این, دستگاه حضور و غیاب تشخیص الگوی ورید کف دست ایمن تر و ساده تر نیز وجود دارد.

 

ویژگی های دستگاه حضور و غیاب خوب

کسب و کار های زیادی در سراسر جهان بر اثر فشار بی سابقه دیجیتال سازی, وظایف خود را خودکار می کنند. بهترین دستگاه حضور و غیاب انگشتی, برای نظارت بر حضور و غیاب و میزان ساعات کاری پرسنل مورد استفاده قرار می گیرد.

ظرفیت ذخیره سازی اثرانگشت

هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب انگشتی توجه داشته باشید که سیستم بتواند تعداد زیادی اثر انگشت را ذخیره و تایید نماید. دستگاه کارت ساعت زنی انگشتی, باید قابلیت ذخیره سازی اثر انگشت همه کارمندان فعلی و بالقوه را داشته باشد.

دوام و استحکام دستگاه ورود و خروج انگشتی

هنگام خرید دستگاه ورود و خروج انگشتی, به دوام و استحکام آن توجه داشته باشید. دستگاه ورود و خروج انگشتی باید در برابر دمای شدید, خاک و گرد و غبار مقاومت کند.

زاویه تایید ۳۶۰ درجه

معمولا, کارکنان در حال ورود و خروج به محل کار عجله دارند. خرید دستگاه حضور و غیاب انگشتی باید دارای زاویه تایید ۳۶۰ درجه باشد. در این صورت, دستگاه صرفه نظر از نحوه قرارگیری انگشتان روی حسگر نوری شناسایی را درست انجام می دهد.

کنترل دسترسی

دستگاه کنترل تردد اثر انگشت علاوه بر یک سیستم حضور و غیاب بیومتریک, برای اهداف امنیتی نیز استفاده می شود. در این صورت, از ورود افراد غیر مجاز به مناطق امن جلوگیری می شود.

زمان شناسایی اثر انگشت

یکی از مهمترین ویژگی های خرید دستگاه حضور و غیاب انگشتی, دقت شناسایی اثر انگشت است. حسگر دستگاه اثر انگشت حضور و غیاب باید به سرعت اثرانگشت را تشخیص داده و منتقل نماید.

موارد مهم استفاده از دستگاه کنترل تردد پرسنل

سازمان های مختلف قصد دارند با کمک فناوری, محیط کار خود را هوشمند کنند. دستگاه کنترل تردد پرسنل مدیریت کارکنان را آسان تر و راحت تر می کند. به همین دلیل, اکثر سازمان ها دستگاه کنترل تردد پرسنل را نصب می کنند. دستگاه اثر انگشت اداری نظارت بر حضور و غیاب, کنترل دسترسی محل, مسئولیت پذیری و بهبود بهره وری را انجام می دهد. در ادامه به جنبه های مهمی که سازمان ها هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب انگشتی باید در نظر داشته باشند, اشاره داریم.

ایمنی داده دستگاه کارت زن بانکی

مهمترین جنبه زمان خرید دستگاه کارت زن بانکی, امنیت داده ها است. دستگاه کارت زن بانکی, اطاعات شخصی کارکنان را ذخیره سازی می کند. در نتیجه, باید حفظ ایمنی داده ها برای جلوگیری از سرقت هویت کارکنان تضمین شود.

قابلیت استفاده از دستگاه کارت ساعت زنی اداری

دستگاه حضور و غیاب انگشتی در خدمت به هدفی که برای آن به کار گرفته شده است, قابلیت استفاده آسان دارد. همچنین, راه اندازی دستگاه ورود و خروج بسیار موثر و بهترین تجربه کاربری را ارائه می دهد.

1401/05/01
16:26:48
5.0 / 5
681
تگهای مطلب: رپورتاژ , ایمنی , دستگاه , دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵