نحوه گرفتن بک لینک از منابع اصلی اخبار


اگر می‌خواهید پیوند خود را در یک سایت خبری بزرگ نشان دهید، ابتدا باید مورد توجه قرار بگیرید، و جلب توجه این منابع خبری آسان نیست.

برای گرفتن بک لینک از سایر سایتها هر چه اعتبار سایتی که برای ایجاد لینک در آن انتخاب می کنید بالاتر باشد، ساخت لینک های شما سخت تر خواهد بود. به عنوان مثال، رسانه های خبری بزرگ به عنوان سایت های بسیار معتبر دیده می شوند، اما انتشار لینک در سایت های آنها برای کاربر عادی تقریبا غیرممکن به نظر می رسد.

شما برای موفقیت به یک استراتژی منظم و پیگیری مداوم نیاز دارید، اما چندین تاکتیک وجود دارد که می توانید برای معرفی کسب و کار خود در سایت های معتبر و فعال استفاده کنید.

اگر می‌خواهید پیوند خود را در یک سایت خبری بزرگ نشان دهید، ابتدا باید مورد توجه قرار بگیرید، و جلب توجه این منابع خبری آسان نیست.

 

استفاده از گوگل نیوز

استفاده از گوگل نیوز، گزینه مناسبی است. اگر بتوانید محتوای خود را در گوگل نیوز برجسته کنید، شانس بسیار بیشتری برای دریافت لینک خود توسط خبرگزاری های بزرگ خواهید داشت.

 

انتشار مطالب روزانه و مرتبط با حوزه کاری سایت

انتشار مطالب روزانه نیز باید بخشی دیگر از استراتژی سئوی شما باشد. یک قانون طلایی برای انتشارات مطالب وجود دارد: آنها باید مرتبط با موضوع سایتتان باشند.

 

از بک لینک و رپورتاژ آگهی استفاده کنید

رپورتاژآگهی شامل یک یا چند بکلینک بوده و نسبت به بک لینک مزایایی دارد از جمله اینکه بکلینک ها در رپورتاژ، دائمی اند و بکلینک داخل رپورتاژآگهی از نظر گوگل طبیعی تر است، چون از لحاظ محتوا با مطلبی کاملا مرتبط به سایت شما داده می شود. رپورتاژآگهی در سایت های دلخواه یا مرتبط با حوزه کاری سایت شما کمک قابل توجهی به ارتقا سئو سایت شما می کند.

اما این نکته را نیز مورد توجه قرار دهید که بکلینک انبوه قدرت بسیار بیشتری دارد. دلیل آن هم این است که هم از صفحه اصلی سایت مبدا و هم تقریبا از تمام صفحات داخلی آن به سایت شما لینک داده می شود.

در رابطه با تهیه بک لینک و رپورتاژ، سایت لینک بگیر دات کام آموزش سئو و توصیه هایی را برای شما فراهم آورده که می توانید آنها را مطالعه نمایید.

لینک بگیر دات کام دارای بیش از 250 وبسایت ایرانی معتبر است که همگی فعال هستند و روزانه حداقل یکبار بروزرسانی شده و مدام در حال بهبود فنی و کیفی و محتوایی می باشند. شما میتوانید هر دو پکیج رپورتاژآگهی و پکیج بکلینک را با دسته بندی های متنوع عمومی و تخصصی از لینک بگیر تهیه نمایید. لینک بگیر یار دائمی سایت شماست و همیشه در کنار شما خواهد ماند.

 

اظهار نظر و مشارکت

نظرات همیشه یک راه عالی برای ایجاد لینک بوده اند و حتی می توانید از آنها در سایت های خبری اصلی استفاده کنید. توجه نمایید که باید مطمئن شوید که پیوند شما مرتبط و ارزشمند باشد. در غیر این صورت، شما در معرض خطر نشانه گذاری به عنوان هرزنامه هستید.

 

1401/05/21
23:13:57
4.3 / 5
593
این مطلب را می پسندید؟
(6)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
موسی زاده طراح سایت و سئو کار:
گوگل نیوز ایده ی خوبیست که برای سایتهای با محتوای خبری خوب جواب می دهد. متشکرم
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
از دست ندهید!