استراتژی های بک لینک برای افزایش ترافیک سایت شما


احتمالا می دانید که بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتورها در رتبه بندی وب سایت برای گوگل هستند.

بک لینک ها بدون شک یکی از مهم ترین عوامل در رتبه بندی وب سایت توسط گوگل هستند. البته، جنبه های مختلف دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید - اما اشتباه نکنید. با گرفتن بک لینک های بی کیفیت و کم ارتباط، می توانید ترافیک زیادی را از دست بدهید. بنابراین، بیایید روی حیاتی ترین استراتژی ها برای کسب بک لینک برای وب سایت خود تمرکز کنیم.
 
به خاطر داشته باشید که هر استراتژی کیفیت یکسانی ندارد. در اینجا 9 استراتژی بک لینک گیری متفاوت اما بسیار موفق وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. این به شما بستگی دارد که کدام یک را انتخاب کنید، زیرا همه آنها قبلاً توسط صاحبان وب سایت های مختلف آزمایش و توصیه شده اند.
 

1. منشن های بدون لینک را بازیابی کنید

ساده ترین و اساسی ترین استراتژی برای بهبود رتبه بندی سئو با استفاده از بک لینک، بازپس گیری منشن های بدون لینک است. به بیان ساده، فقط هر گونه ذکر نام تجاری خود را پیگیری کنید. می‌توانید این کار را به صورت رایگان، با استفاده از خود گوگل یا با دریافت یک برنامه پولی مانند BuzzSumo یا Mentions و دسترسی به آمارهای اضافی انجام دهید.
 
اگر متوجه شدید که نویسنده یک پست وبلاگ یا صاحب وب‌سایت پیوندی به صفحه وب شما در هنگام نام بردن از شما درج نکرده است، همیشه می‌توانید از آنها بخواهید در این مورد تجدید نظر کنند. اول از همه، این تضمین می کند که بازدیدکنندگان تجربه بهتری داشته باشند (زیرا آنها می توانند بلافاصله به صفحه وب شما منتقل شوند)، و ثانیا، شما پهنای باند بیشتری دریافت می کنید. مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید، این یک موقعیت برد-برد است.
 

2. از لینکهای متنی استفاده کنید

یکی دیگر از استراتژی هایی که بسیاری انتخاب می کنند استفاده از لینک های متنی است. این یک گزینه عالی است، به خصوص اگر می خواهید محتوای خود را با منابع اضافی، مانند بخش "بیشتر بخوانید" غنی کنید. البته، برای استفاده از لینک های متنی، ابتدا باید مشخص کنید که چه کسانی مخاطب بالقوه شما هستند.
 
به عبارت دیگر، فرض کنید متنی با عنوان 10 کارت گرافیک برتر سال 2022 را نوشته‌اید، باید به سراغ نویسندگانی بروید که متن مشابهی نوشته‌اند و مایلند مقالات دیگری را توصیه کنند. البته، باید توضیح دهید که چه چیزی همکاری با شما را معقول می کند و چرا محتوای شما ارزش نمایش دارد.
 
استفاده از لینکهای متنی به آسانی بازیابی منشن های بدون پیوند نیست، اما مطمئناً نتیجه می دهد. همچنین می توانید لینکهای متنی را از پکیجهای بکلینک سایت لینک بگیر دات کام انتخاب و خرید نمایید و زمان با ارزش خود را صرف محتوای با کیفیت و مرتبط با سایتتان نمایید.
 

3. خودتان منبع شوید

یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید برای دریافت بک لینک های معتبرتر انجام دهید این است که خودتان منبعی برای ناشران دیگر شوید. شما می توانید این کار را با ایجاد محتوای با کیفیت بالا انجام دهید که ارزش اشتراک گذاری یا استناد توسط ناشران دیگر را داشته باشد - و هر بار که این کار را انجام دهید، یک بک لینک دریافت خواهید کرد!
 
فرض کنید شما قادر به ارائه محتوای سطح بالا هستید. در این صورت، متوجه خواهید شد که این روش به طرز شگفت انگیزی آسان است.
 
به یاد داشته باشید که کیفیت تنها چیزی نیست که اهمیت دارد، زیرا شما همچنین باید سریع باشید. در غیر این صورت، ناشر ممکن است منبع دیگری را به جای شما انتخاب کند!
 

4. محتواهای قدیمی را به روز کنید

به یاد داشته باشید که مقالاتی را که اخیراً به روز نشده اند بررسی کنید و سپس بررسی کنید که آن قطعه چند بک لینک دارد. با این حال، فقط بهترین ها را هدف قرار دهید و فقط مقالاتی را انتخاب کنید که توسط بسیاری از منابع مختلف، ترجیحاً معتبرترین، به آنها ارجاع داده شده است.
 
بر اساس جزئیات مقاله ای که به تازگی پیدا کرده اید، پس از انجام تحقیقات خود در مورد موضوع، یک مقاله جدید و «تازه» ایجاد کنید. اظهارات و محاسباتی را که اشتباه بودن آنها ثابت شده است حذف کنید و متن را با داده هایی که فقط پس از انتشار مقاله اصلی در دسترس است غنی کنید.
 
پس از انجام این کار، می توانید با صاحبان وب سایتی که از مقاله قدیمی به عنوان منبع استفاده کرده اند تماس بگیرید و آنها را در مورد نسخه جدید و به روز شده خود مطلع کنید. آنها از استفاده از داده های شما بسیار خوشحال خواهند شد و شما یک بک لینک جدید با کیفیت بالا کسب خواهید کرد.
 

5. ابزارهای رایگان بسازید

این استراتژی نیاز به مهارت دارد. اما اگر آنچه را که لازم است بدست آورید، می توانید یک ماشین بک لینک واقعی ایجاد کنید. ساختن مناسب آن نوع ابزار حتی می تواند شما را به سرنخ های جدید برساند.
 
با این حال، مهم است که ابزار صحیح را برای ساخت انتخاب کنید. بنابراین، ابتدا در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید. به عنوان مثال، می توانید ببینید که اگر متن "مولد" یا "الگو" را وارد کنید، چه چیزی ظاهر می شود. در مرحله بعد، مشخص کنید که چه نوع ابزاری در حال حاضر بیشترین بک لینک را برای رقبای شما به دست آورده است.
 
سپس به سادگی به ایجاد بهترین ابزاری که می توانید ادامه دهید. این روند ممکن است آسان نباشد، مطمئن باشید که این استراتژی یکی از بهترین راهبردهایی است که می توانید انتخاب کنید. مثلا در سایت شاپ کار (خرید و فروش خودرو)، ابزار قیمت روز خودرو هست که صاحبان سایتها می توانند از آن به رایگان در سایت خود بهره ببرند.
 

6. راهنماهای کامل را منتشر کنید

یکی دیگر از مواردی که ممکن است سعی کنید تا حد امکان بک لینک های با کیفیت تولید کنید، نوشتن راهنما است. با این حال، به خاطر داشته باشید که راهنماها برای موفقیت باید در عین حال که به روشی قابل درک نوشته شده باشند، دقیق، جامع و فنی باشند. موضوعی را که بیشتر در آن تخصص دارید انتخاب کنید زیرا بیشترین شانس را برای نوشتن یک راهنمای با کیفیت بالا خواهید داشت.
 
دقیقاً مانند یک ابزار رایگان، راهنماهای درجه یک به تنهایی ناشران را جذب می کنند، زیرا آنها می دانند که یک کتاب راهنمای کامل و دقیق در مورد یک موضوع خاص کمک بزرگی به مشتریان و صرفه جویی زیادی در زمان برای آنها خواهد شد. !
 

7. از تصاویر و گیف های متنوع استفاده کنید

تصاویر و اینفوگرافیک‌ها بهترین راه‌ها برای ارائه داده‌ها و جذب فالوورها هستند. آنها به اندازه محتوای متنی شما - اگر نه بیشتر - می توانند مقدار قابل توجهی از بک لینک های با کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورند، بنابراین هرگز در افزودن آنها به هر یک از مقالات و پست های وبلاگ خود تردید نکنید.
 
نمودارها، نمودارها، نمودارها با داده ها، برخی از الگوهای گرافیکی و حتی گالری عکس رایگان برای استفاده خوب هستند. شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید، بنابراین انتخاب گزینه مناسب برای صفحه وب خود نباید خیلی سخت باشد. به یاد داشته باشید که کیفیت به اندازه کمیت اهمیت دارد.
 
انتخاب با شماست، اما به طور کلی، همیشه باید حداقل یک تصویر با کیفیت بالا در هر مقاله پیوست کنید.
 

8. از لینک های شکسته به نفع خود استفاده کنید

اگر وب‌سایتی مشابه موضعی با پیوندهای خروجی شکسته پیدا کردید، در تماس با مالک آن تردید نکنید و پیشنهاد دهید که پیوند را به‌روزرسانی کنند تا در عوض کاربران را به یکی از صفحات شما هدایت کنند. استفاده از این روش نمونه دیگری از این است که چگونه با رویکرد صحیح، همه برنده می شوند. شما یک بک لینک عالی و جدید دریافت می کنید، مالک آن سایت می تواند مقالات لینک شکسته را تعمیر کند و خوانندگان تجربه بهتری کسب می کنند.
 
البته، شما باید از ابزارهای سئو مناسب برای انتخاب وب سایت های مناسب برای کسب و کار خود استفاده کنید. با این حال، گزینه های زیادی برای شما وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، بنابراین می توانید به راحتی گزینه ای را انتخاب کنید که مناسب ترین نیاز شما باشد. به یاد داشته باشید: بک لینک ها بسیار ارزشمند هستند و یک ابزار سئو خوب به شما کمک می کند تا آنها و موارد دیگر را بدست آورید. 
 

9. خرید بکلینک از لینک بگیر دات کام

بک لینک را می توانید با چند کلیک از ما تهیه کنید که در بیش از 250 سایت ایرانی فعال قرار گیرد. لینک بگیر دات کام یار دائمی سایت شماست: خرید بک لینک
1401/07/07
20:31:08
5.0 / 5
580
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
از دست ندهید!