در شرایط بحرانی فعلی:

برنامه حمایت از کسب و کارهای مجازی


یکی از اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: در شرایط فعلی وظیفه همه حمایت از کسب و کارهای فعال مجازی از طریق تامین بستر امن و پایدار و پرسرعت ارائه مشوق ها و معافیت های اقتصادی است.

به گزارش لینک بگیر دات کام به نقل از ایسنا، نماینده شیراز در مجلس در رشته توئیتی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: «حسبناالله و نعم الوکیل، تردیدی نیست که اکثریت مردم در پی ارزش های اسلامی - ایرانی هستند، برخی آنرا در نظام جمهوری اسلامی می یابند و میان اصل نظام و کژکارکردی ها تفاوت قائلند و برخی به سبب ضعف عملکرد مسئولان و بازنمایی رسانه، باورشان شده که اصل نظام با ارزش ها فاصله گرفته. خیلی از نارضایتی در بین اقشار مختلف ریشه در ناکارآمدی ها دارد و باید کوشش کرد ریشه های فقر و فساد و تبعیض خشکانده شود.
استمرار در برگزاری کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها و رسانه ملی ضرورت دارد. لازم است معترضان مرزبندی خودرا با آشوبگران روشن کنند.
آنکه بیش و قبل از همه متضرر شده، مردم هستند. گناه مردم چیست که طی سالهای قبل به سمت رسانه های اجتماعی فعلی سوق داده شده اند که در بزنگاه ها دروغ پراکنی می کنند؟ باید فکری کرد تا زندگی روزمره مردم که عملا به این شبکه ها گره خورده، صدمه نبیند.
روح الله نجابت نماینده مردم شیراز گفت: در وضعیت فعلی وظیفه همه پشتیبانی از کسب و کارهای فعال در فضای مجازی، بوسیله ارائه بستری امن و پایدار و پرسرعت ارائه مشوق ها و معافیت های اقتصادیست. جهاد رییس جمهور در وضعیت فعلی، ارتقای ظرفیت های سایبری کشور است. لزوم اهتمام به اصل ۲۷ قانون اساسی برای جدا شدن معترضان از خط آشوب.»
 

1401/07/24
23:39:30
5.0 / 5
494
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵