ایده های تولید محتوا و رپورتاژآگهی بزرگ برای کسب و کار کوچک


ایجاد محتوای جذاب یا نوشتن رپورتاژآگهی برای کسب و کار شما ممکن است کاری سخت و دلهره آور به نظر برسد. در ادامه با معرفی چند ایده ی مفید می توانید خودتان رپورتاژ بنویسید.
نوشتن محتوا یا رپورتاژآگهی می تواند کار نگران کننده، گران، و سخت باشد به خصوص زمانی که سعی می کنید آن را با بودجه کسب و کار کوچک انجام دهید. با این حال، لازم نیست گران یا دلهره آور باشد، به خصوص زمانی که این یازده ایده تولید محتوای بزرگ برای کسب و کار کوچک را در نظر بگیرید.
 

1- از پرسنل کلیدی در تولید محتوا استفاده کنید

هر کسب و کاری دارای بازیکنان کلیدی است که داستان های جالبی برای گفتن دارند. حتی لازم نیست که مربوط به تجارت باشد. کارمندان می‌توانند در مورد سوابق، سرگرمی‌ها و دوست‌داشتن و دوست نداشتن خود صحبت کنند. این می تواند به ایجاد احساس شخصی تری برای سازمان شما کمک کند و به مشتریان احتمالی و مشتریان شما اجازه دهد تا چهره های خود را با نام قرار دهند. از همین کارمندان برای طرح ایده های دیگر استفاده کنید.
 

2- به مشتریان خود گوش دهید

سوالاتی که مشتریان شما در مورد شرکت شما می پرسند، خوراک خوبی برای مقالات محتوایی هستند. مشتریان شما حتی ممکن است ایده هایی در مورد مقالاتی داشته باشند که مایلند در مورد آنها بخوانند یا ممکن است داوطلب ارسال مقاله مهمان شوند. این همچنین به شما کمک می کند با آنها تعامل داشته باشید.
 

3- داستان بگویید

احتمالاً مجموعه بی‌پایانی از داستان‌های کسب‌وکار دارید که جالب، خنده‌دار هستند یا درس‌های خوبی از آن‌ها آموخته‌اید. آنها را با استفاده از صدا و شخصیت خود با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید.
 

4- از نشریات تجاری استفاده کنید

بدیهی است که شما نمی خواهید سرقت ادبی کنید، اما چیزی که می خوانید ممکن است ایده ای عالی از خودتان به شما بدهد. این می تواند ایده خوبی باشد که به نویسنده اصلی اعتبار داده شود. خوانندگان شما چگونه می توانند از این ایده استفاده کنند؟
 

5- از تاریخچه محصول به عنوان موضوع گسترده استفاده کنید

تاریخچه انواع محصولاتی که کسب و کار کوچک شما ایجاد می کند چیست؟ اگر در منطقه کوچکتری فعالیت می کنید، مقالات تاریخی در مورد آن منطقه ممکن است جالب باشد. در مورد تاریخچه شرکت خودتان چطور؟
 

6- از گرافیک و تصاویر استفاده کنید

این نه تنها محتوای شما را خواناتر می کند بلکه می تواند فضا را پر کند. از عکس ها برای ارائه یک تور مجازی از کسب و کار کوچک خود، نمایش جشن های کارکنان یا فعالیت های غیرانتفاعی خود استفاده کنید.
 

7- در مورد محصولات خود صحبت کنید

آنچه می فروشید ممکن است بزرگترین منبع محتوای شما باشد. شما می‌توانید با توصیف کیفیت محصولات، ویژگی‌ها و چرایی حل یک مشکل، محتوای زیادی ایجاد کنید. می‌توانید هفته‌ها یا حتی ماه‌ها محتوا ایجاد کنید، اما مطمئن شوید که آن‌ها را در آن بپاشید تا محتوای شما مورد توجه باقی بماند.
 

8- کاربردهای جدید محصولات خود را نشان دهید

اکثر شرکت ها محصولاتی تولید می کنند که همه کاره هستند. در محتوای خود به اشتراک بگذارید که مشتریان شما چگونه از این موارد به طرق مختلف استفاده می کنند. ممکن است به آنها ایده های بیشتری بدهد و محصولات بیشتری بفروشد.
 

9- لیست ایجاد کنید

لیست ها در اینترنت بسیار محبوب هستند و بر اساس تجربه خود شما ایجاد آنها می تواند نسبتا آسان باشد. در مورد ایده هایی فکر کنید که خوانندگان شما به آنها علاقه مند هستند، مانند "6 روش خلاقانه برای صرفه جویی در انرژی"، "پنج کاری که می توانید برای صرفه جویی در بیمه کسب و کار خود انجام دهید" یا همین متنی که در حال خواندش هستید با این عنوان: یازده ایده تولید محتوا و رپورتاژآگهی بزرگ برای کسب و کارهای کوچک.
 

10- از مزایای خود به عنوان یک تجارت کوچک استفاده کنید

شاید این خدمات مشتری، توجه شخصی، پاسخگویی یا تضمین شما باشد. در مورد اینکه چه چیزی شما را از رقبای بزرگ‌ترتان متمایز می‌کند و چرا انتخاب بهتری هستید، بنویسید.
 

11- محتوای خود را بازیافت و تغییر کاربری دهید

هر چیزی را که ایجاد می کنید ذخیره کنید. با گذشت زمان، چیزی در اخبار ممکن است محتوا را مرتبط کند. این محتوای قدیمی‌تر را می‌توان در محتوای تازه‌تر ماساژ داد. همچنین می توانید از محتوا در انواع پلتفرم های رسانه های اجتماعی استفاده کنید.
 
بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک بازاریابی محتوا را شروع نمی‌کنند، زیرا ممکن است معتقد باشند که قبل از شروع باید برنامه‌ای عالی داشته باشند. کسب‌وکارهای کوچک فقط باید پیش بروند و وارد آن شوند، حتی اگر در طول مسیر کمی مجبور باشید با خود و کارکنانتان سر و کله بزنید. بازاریابی محتوا برای اینکه وارد بازی نشوید بسیار مهم است. علاوه بر این، آنچه در طول مسیر یاد می گیرید ارزشمند خواهد بود. این ایده ها که در این مطلب به شما یادآوری کردیم کمک می کند تا رپورتاژآگهی را خودتان بنویسید. اما اگر فرصت آنرا ندارید، ما در لینک بگیر (یار دائمی سایت شما) علاوه بر ارائه پکیجهای رپورتاژآگهی تخصصی با دسته بندیهای موضوعی مرتبط با کسب و کار شما، برایتان متن رپورتاژآگهی را نیز می نویسیم. پس با ما در ارتباط باشید.
1401/07/28
11:39:09
5.0 / 5
751
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
از دست ندهید!