ایده های محتوای فنی برای وبسایت شما یا رپورتاژآگهی فنی


بیشتر شرکت‌های IT نیاز به محتوای فنی برای سایت و رپورتاژهایشان را می دانند، اما در عین حال در مقابل موضوعاتی که برای مخاطبانشان ارزشمند و جذاب است، مقاومت می‌کنند.
برای کمک به الهام گرفتن شما در دیجیتال مارکتینگ یا تولید محتوای سایت، ما در لینک بگیر این ایده های محتوای فنی را در ادامه با شما به اشتراک می گذاریم.
 

1. پاسخ به سئوالات چگونه

بیایید لیست را با بحث در مورد رایج ترین نوع محتوای رپورتاژآگهی یعنی "چگونه" شروع کنیم.
مجموعه‌ای از محتواها را بنویسید که یک فرآیند گام به گام را برای چگونگی حل چالش‌های رایجی که مشتریان هر روز با آن‌ها روبرو می‌شوند، توضیح می‌دهند. احتمالاً مخاطبان کاملاً جدیدی از افرادی وجود دارند که سؤالات مشابهی دارند اما برای پاسخ به Google مراجعه می کنند.
با یافتن محتوای رپورتاژآگهی خود از طریق جستار جستجوی آنها، شرکت فناوری اطلاعات شما آگاهی از برند و رهبری فکری را افزایش می دهد.
 

2. مطالعات موردی

مطالعات موردی راهی عالی برای نشان دادن اینکه چگونه برند، محصولات یا خدمات شما چالش مشتری را حل کرده است. این به عنوان یک مثال واقعی از اینکه چگونه سازمان ها می توانند از همکاری با شرکت فناوری اطلاعات شما با طی کردن فرآیند شما از ابتدا تا انتها بهره ببرند، عمل می کند.
 

3. به روز رسانی محصول یا خدمات

بخش بزرگی از داشتن یک وبلاگ شرکت فناوری اطلاعات، آموزش مشتریان در مورد خدمات جدید، راه حل ها و راه های استفاده از فناوری (مانند به روز رسانی یا ویژگی های محصول) است. مقاله می تواند به سادگی خلاصه شود:
  1. نام به روز رسانی محصول.
  2. به روز رسانی چه مشکلاتی را حل خواهد کرد.
  3. مزایای به روز رسانی برای کاربر نهایی.
  4. هر اقدام ضروری که کاربر نهایی باید انجام دهد.
 

4. بررسی محصول

یک راه عالی برای سازمان‌های فناوری اطلاعات برای ایجاد صفحه وبلاگ شرکت خود، بررسی محصولات است - چه خود آنها باشد یا سایرین در صنعت. با به اشتراک گذاشتن نظرات مختلف، برندها می توانند اعتبار ایجاد کنند و به خوانندگان کمک کنند تا بر اساس توصیه های متخصص، محصول مناسب را انتخاب کنند.
 

5. بررسی محتوا

اگر این فرصت را داشتید از مشتریان یا همتایان خود در صنعت چه سؤالاتی می پرسیدید؟ پاسخ ها احتمالاً برای یک محتوای رپورتاژآگهی قانع کننده یا حتی یک سری پست ایجاد می کنند. به عنوان مثال این نظرسنجی محتوا را که توسط CXtec ایجاد شده است، در نظر بگیرید.
ما از اعضای جامعه فناوری اطلاعات نظرسنجی کردیم تا ببینیم سازمان های آنها چگونه حوزه هایی مانند امنیت داده ها و پشتیبانی ترکیبی را مدیریت می کنند. شرکت مدیریت چرخه حیات، نتایج نظرسنجی را برای ایجاد محتواهای سایت، اینفوگرافیک و ویدئو تغییر کاربری داد.
 

6. روند فعلی

صنعت IT به طور مداوم در حال پیشرفت است. همانطور که در جریان روندهای فعلی هستید، از یک وبسایت شرکتی برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با خوانندگان استفاده کنید. این می تواند به عنوان یک نظر درباره پیشرفت های انجام شده عمل کند یا به سادگی توضیح دهد که چگونه این روندها بر آینده صنعت تأثیر می گذارد.
 

7. فیلم آموزشی

اگر نوشتن محتوای طولانی مدت برای شما آسان نیست، محتواهای وبسایت ویدیویی را به صفحه رهبری فکری خود اضافه کنید. در واقع، 72 درصد از مشتریان ترجیح می دهند با تماشای یک ویدیو در مورد محصولات یا خدمات بیاموزند تا محتوای متنی.
 
احتمالاً هر روز با مشتریان خود مکالماتی خواهید داشت که به راحتی می توان آن را به ویدیو تبدیل کرد. هر یک از ایده های محتوای رپورتاژآگهی که ما در این مطلب ذکر کرده ایم، می تواند به عنوان محتوای ویدیویی تغییر کاربری دهد.
 

8. خلاصه رویداد یا نمایشگاه تجاری

اگر اعضای تیم شرکت فناوری اطلاعات شما در یک کنفرانس فناوری، نمایشگاه تجاری یا وبینار شرکت می کنند، وبسایت شرکت شما مکانی عالی برای جمع بندی بینش های آموخته شده از این رویدادها است. این نه تنها می تواند منبع خوبی برای سایرین در صنعت باشد، بلکه خلاصه وبسایت می تواند برای همکارانی که قادر به شرکت در آن نیستند مفید باشد.
 

9. لیست های موافق و مخالف

ارزیابی مزایا و معایب این که چرا مشتریان باید محصولات یا خدمات خاصی را در نظر بگیرند می تواند مفید باشد. چند نمونه از موضوعات مفید محتوای رپورتاژآگهی حرفه ای موافق و مخالف برای فناوری اطلاعات عبارتند از:
  1. مزایا و معایب ایجاد یک نرم افزار به عنوان خدمات (SaaS).
  2. مزایا و معایب یادگیری ماشینی
  3. امنیت سایبری: توضیح مزایا و معایب استخدام یک CISO
 

10. افسانه ها در صنعت IT

هر صنعتی افسانه ها یا خرافه های مشترکی دارد که باید از بین برود. بخش فناوری اطلاعات نیز از این قاعده مستثنی نیست.
لحظه ای به این فکر کنید که مردم چه تصورات غلطی دارند که آنها را از استفاده از محصولات یا خدمات شما باز می دارد. سپس، یک محتوای رپورتاژآگهی بنویسید که دلیل محکمی درباره اینکه چرا اطلاعات نادرست به آنها داده شده یا باید در مورد آنها تجدید نظر شود، بنویسید.
 

11. نظرات مشتریان

شرکت فناوری اطلاعات شما احتمالاً تعداد زیادی از مشتریان را در وب سایت شما نشان می دهد. چرا این محتوای ویژه را در یک محتوای رپورتاژآگهی قرار نمی دهید؟ نه تنها به برجسته کردن یک داستان موفقیت کمک می کند، بلکه توصیفات مشتری توسط یک شخص ثالث بی طرف نوشته می شود که خوانندگان می توانند به آن اعتماد کنند.
 

12. اشتباهات رایج

آیا می‌دانستید، عناوین پست‌های با کلمات کلیدی منفی، ۶۳ درصد نرخ کلیک بالاتری نسبت به آن‌هایی که کلمات کلیدی مثبت دارند، دارند؟
 
با اظهار نظر در مورد اشتباهات رایج جامعه فناوری اطلاعات و نحوه رفع آنها از این به نفع خود استفاده کنید.
 
در اینجا چند نمونه عنوان رپورتاژ با کلمات کلیدی منفی آورده شده است:
 
  • مشکلات رایج در پیاده سازی SaaS و نحوه رفع آن
  • بزرگ‌ترین اشتباه امنیت سایبری و نحوه اجتناب از آن
  • رایج ترین اشتباهات پشتیبان گیری داده ها در سال 2022
 

13. جمع بندی یا تالیف

منابع مورد علاقه شما هنگام گسترش دانش خود در مورد فضای IT چیست؟ آیا به کتاب ها، مقالات، گروه های رسانه های اجتماعی و ویدیوهای یوتیوب روی می آورید؟ مهم نیست که چه چیزی باشد، خوانندگان شما از سایتی که سایر رسانه ها را توصیه می کند که می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آنها اعتماد کنند، قدردانی خواهند کرد. فهرستی از مطالب ایجاد کنید و یک مقدمه برای بحث در مورد موضوعات خود اضافه کنید.  به همین سادگی!
 
ما در لینک بگیر دات کام برای انتشار رپورتاژآگهی شما در سایتهای ایرانی معتبر در کنار شما هستیم. یکی از بهترین پکیج های رپورتاژآگهی مناسب شما، پکیج رپورتاژ آگهی در سایتهای حوزه علمی و فناوری و آی تی است که شامل 40 وبسایت است که با قیمتی بسیار مناسب ارائه می شود.
 
1401/08/15
10:28:31
5.0 / 5
652
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳