تکنیک های مهندسی معکوس برای ارتقاء بک لینک


در این مقاله، تکنیک‌های گام به گام را برای شما به اشتراک می‌گذاریم تا بدانید و با افرادی که می‌توانند به شما در بالا بردن بک لینک وبسایتتان کمک کنند، ارتباط برقرار کنید.
چیزهای خوب به سراغ کسانی می آید که درخواست می کنند.
 
 
چقدر به ضرب المثل بالا اعتقاد دارید؟ من به شدت به این اعتقاد دارم. فقط با درخواست آن چیزها می تواند به نفع ما باشد. این مفهوم یگانه درخواست از افراد بالقوه از راه های بسیاری به من کمک کرده است. یکی از آنها ایجاد بک لینک است!
بله ! درخواست و گسترش کسب و کار بالقوه کمک می کند، اما چگونه می توانیم کسب و کار بالقوه مناسب را برای نزدیک شدن به آن پیدا کنیم!
در این مقاله، تکنیک‌های گام به گام را برای شما به اشتراک می‌گذاریم تا بدانید و با افرادی که می‌توانند به شما در بالا بردن بک لینک وبسایتتان کمک کنند، ارتباط برقرار کنید.
 

تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید و محتوای رقیب را پیدا کنید

سند «کاربرگ فرصت‌های ایجاد پیوند» را در اکسل باز کنید، به «پرونده ➡️ کپی کنید» بروید تا کپی خود را از کاربرگ (شیت) ایجاد کنید.
در ستون اول A، پیوندهای وب سایت خود را که می خواهید برای آنها پیوند ایجاد کنید، یادداشت کنید. سپس در ستون بعدی B، عنوان وبلاگ را ذکر کنید. ستون C دارای تمام کلمات کلیدی هدف برای هر پست وبلاگ است. بقیه ستون ها را فعلا بگذارید، بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
 

مهندسی معکوس با استفاده از Ubersuggest

اکنون از کاربرگ فرصت‌های ایجاد لینک، کلمات کلیدی را از C کپی کرده و در نوار جستجوی Google در حالت ناشناس (Incognito) قرار دهید. در اینجا، به عنوان مثال، ما از کلمه کلیدی "کار در هوش مصنوعی" برای توضیح کل فرآیند استفاده می کنیم.
بنابراین برای جستجوی ما، نتایج 3-4 اول را به عنوان رقیب برتر خود در نظر می گیریم. ادامه دهید و اولین نتیجه را از Google باز کنید.
در مرحله بعد، به Ubersuggest بروید و پیوند اولین نتیجه از Google را در نوار جستجو قرار دهید. مطمئن شوید که دکمه جستجو روی "URL" تنظیم شده است.
اکنون در بخش «عنوان و نشانی اینترنتی منبع صفحه | صفحه هدف»، وب‌سایت‌های ارجاع‌دهنده برتر را خواهید یافت که به آن وبلاگ رقیب پیوند می‌دهند. پیش بروید و وب سایت ارجاع دهنده را باز کنید.
اکنون که می دانید منبع بک لینک قوی رقیب شما از آن استفاده می کند، وقت آن است که در مورد وبلاگ/وب سایت خود صحبت کنید. اما چگونه این کار را انجام دهیم؟
Hunter Chrome Extension را نصب کنید و سپس در وب سایت ارجاع دهنده، از افزونه استفاده کنید.
این همه ایمیل های واقعی کارمندان/بنیانگذار وب سایت ارجاع دهنده را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین، ایمیل‌ها به دسته‌هایی مانند بازاریابی، فروش و غیره تقسیم می‌شوند. شما باید بفهمید که کدام ایمیل بهترین کار شما را انجام می‌دهد.
ادامه دهید و یک ایمیل به آنها بفرستید که چرا آنها باید شما را به عقب پیوند دهند و نه رقیب شما. به یاد داشته باشید، وبلاگ شما باید به اندازه کافی قوی و قدرتمند باشد تا آنها را متقاعد کند که شما را به شما پیوند دهند.
اکنون باید کل این فرآیند مهندسی معکوس را برای تمام نتایج Ubersuggest تکرار کنید و منتظر بمانید تا به سایت شما پیوند داده شود.
1401/12/20
13:54:39
5.0 / 5
404
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲