ایجاد انواع بک لینک در سال 2023


در این مطلب به بررسی انواع بک لینک هایی که باید در سال 2023 مورد توجه قرار دهید اشاره خواهیم کرد. آنها به شما کمک می کنند بیشترین تعداد کلیک را از مخاطبان هدف دریافت کنید، ترافیک ارگانیک بهتری ایجاد کرده و در نهایت نرخ تبدیل بالایی را دریافت نمایید.


در ادامه می خوانید:

سئو و انواع آن

به طور کلی در مورد سئو باید گفت که دو نوع سئو وجود دارد:

  • سئوی روی صفحه (سئوی داخلی)
  • سئوی خارج از صفحه (سئوی خارجی)

سئوی داخلی زمانی است که روی بهینه سازی وب سایت خود کار می کنید تا ارزش وب سایت را از طریق ترافیک ارگانیک بیشتر و رتبه موتور جستجو افزایش دهید. به عنوان مثال، بهینه سازی کلمات کلیدی، بهینه سازی تصویر، طراحی بهتر وب سایت و ناوبری، سئوی فنی، مانند سرعت بارگذاری بهتر و نقشه های سایت که می تواند ترافیک ارگانیک را در صفحه حفظ کند، نیز بخشی از این عمل سئو است.

اما وقتی صحبت از سئوی خارج از صفحه می شود، همه چیز در مورد بهینه سازی خارجی است. این برای کمک به مخاطبان هدف شما است که شما را به صورت ارگانیک و نه از طریق رتبه بندی موتورهای جستجو پیدا کنند. سئوی خارجی در واقع می تواند تعداد ترافیک ارگانیک را در صفحه شما افزایش دهد. یکی از روش‌های سئوی خارجی، ایجاد بک لینک در ‌سایت‌ های فعال و معتبر است که به جایگاه شما مرتبط هستند.

 

بک لینک چیست؟

بک لینک ها وب سایت های شما را در سراسر فضای دیجیتال پیوند یا به عبارتی لینک می دهند. به این فرآیند ارتباط با بلاگر می گویند که طی آن پیوندهایی به وبلاگ ها یا پست های خبری آنها ایجاد می کنید. شما می توانید برای خرید بک لینک تخصصی به سایت لینک بگیر دات کام مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که ایجاد بک لینک یکی از بهترین تکنیک های سئو برای کسب و کارهای کوچک و وب سایت های تجارت الکترونیک است.

 

انواع بک لینک برای ایجاد

 

1. لینک رسانه های اجتماعی

پست های رسانه های اجتماعی به دو دلیل خوب هستند:

  • همه جانبه و فراگیر است (بدون توجه به جمعیت شناسی یا گروه سنی مورد نظر شما)
  • به دلیل فالوورهای بسیار زیاد هر پلت فرم رسانه های اجتماعی می توانید به مخاطبان زیادی دست پیدا کنید.

برای رسانه های اجتماعی، باید شروع به بهینه سازی پروفایل های رسانه های اجتماعی خود کنید و سپس پست های چشم نواز ایجاد کنید. این پست ها لینک هایی را ارائه می کنند که به وب سایت شما هدایت می شوند.

 

2. پست مهمان

پست مهمان خلاقیت را در کنار سئو تضمین می کند. در این بخش یک وب سایت مرتبط را برای بک لینک انتخاب می کنید و سپس پست خود را برای انتشار در آن وب سایت می نویسید. این یک گزینه عالی برای بک لینک است زیرا می توانید یک پست کاملاً آگاهانه ایجاد کنید و پیوندهایی را به متن لنگر مورد نظر خود وارد کنید.

 

3. بک لینک دائمی یا رپورتاژآگهی

رپورتاژ آگهی عبارت است از ایجاد بک لینک در یک سرمقاله یا یک منبع خبری آنلاین، که می‌توانید برای رپورتاژآگهی در سایت های معتبر از سایت های فعال و مرتبط با موضوع سایت خود استفاده نمایید.

 

4. تصدیق اینفلوئنسر

در این روش شما با اینفلوئنسرها در پلتفرم های رسانه های اجتماعی و یوتیوب ارتباط برقرار خواهید کرد و آنها ابتدا در مورد محصول یا خدمات شما صحبت می کنند یا یک پست ساده و دقیق در مورد آن می گذارند. این پست ها یا توضیحات ویدیو دارای پیوندی هستند که به وب سایت شما هدایت می شوند.

 

1401/12/21
22:46:08
5.0 / 5
470
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
از دست ندهید!