معرفی نمایندگی زیمنس


لینک بگیر دات کام: شرکت زیمنس دارای زیرشاخه‌های فراوانی است که هر کدام در بخش‌های صنعتی، بهداشت و درمان، انرژی، شهرسازی و... فعالیت می‌کنند.

در این متن توضیحاتی راجع به انواع تولیدات شرکت زیمنس را به شما می‌دهیم. شرکت زیمنس دارای نمایندگی‌هایی در سراسر جهان است. در انتهای این متن نمایندگی زیمنس در ایران را هم معرفی می‌کنیم. شرکت زیمنس دارای زیرشاخه‌های فراوانی است که هر کدام در بخش‌های صنعتی، بهداشت و درمان، انرژی، شهرسازی و... فعالیت می‌کنند. این شرکت از بهترین تولید کنندگان انواع محصولات به خصوص محصولات صنعتی به شمار می‌آید. یکی از بخش‌های تولیدی این شرکت مربوط به تجهیزات تشخیص پزشکی است.

حدوداً سیصد هزار و هشتاد و پنج نفر در سراسر جهان در مجموعه‌ی زیمنس اشتغال دارند. در سال 2019 بر اساس آمار این شرکت مجموعاً هشتاد و هفت میلیارد یورو درآمدزایی داشته است. از جمله تولیدات این شرکت می‌توان به رله‌های حفاظتی، HMI، کلید دژنکتور و رله سیپروتک زیمنس اشاره نمود. در ادامه هر کدام از محصولات این شرکت را معرفی کوتاهی می‌نماییم.  

 

معرفی رله‌های حفاظتی زیمنس

رله حفاظتی زیمنس در انواع مختلفی تولید می‌شود. سفارش دهندگان اگر قطعه‌ای که شرکت تولید کرده متناسب با شرایط آنها نباشد می‌توانند درخواست تولید قطعه با شرایط ویژه‌ی خود را بدهند. این قطعه در زمان ساخت طبق استانداردهای خاصی که توسط مهندسین شرکت تعیین شده تولید می‌شود. این نوع از رله‌ها در سه مدل مختلف تولید می‌شوند. از انواع مدل‌های این رله می‌شود به رله حفاظت تیپ پیشرفته، رله حفاظت تیپ پیشرفته‌ی استاندارد، رله حفاظت تیپ عمومی، رله حفاظت تیپ استاندارد و رله حفاظت تیپ عمومی استاندارد اشاره نمود.

قطعات رله‌ی حفاظتی امروزه در دنیای صنعتی نه فقط از موتورها بلکه از بخش‌های دیگر مکانیزمی که به آن متصل هستند حفاظت می‌کنند. در ادامه به روش‌های این قطعه برای انجام کارهای حفاظتی می‌پردازیم. رله‌های حفاظتی کمپانی زیمنس امکان اتصال دوباره‌ی مدار به صورت اتوماتیک را فراهم می‌کنند. قابلیت قطع سریع جریان برق در این قطعات باعث می‌شود که اشکالی در کارکرد این موتورها به وجود نیاید. شرکت زیمنس سال‌ها پیش جایگزین یک شرکت انگلیسی شد که تولید رله‌های حفاظتی را انجام می‌داد. کمپانی زیمنس بازه‌ی گسترده‌ای از تولیدات که برای رفع نیازهای حفاظتی طراحی شده‌اند را می‌سازد. اکثر تولیدات این شرکت توانایی کنترل مدار مقابل اتصال کوتاه، تغییر ولتاژ، ترانسفورماتور و... را دارند. برخی مدل‌های رله حفاظت که در شرکت زیمنس تولید می‌شوند برای ترکیب با بقیه‌ی تجهیزات شبکه‌ توزیع طراحی شده‌اند. در ادامه یکی از قطعات دیگر که توسط شرکت زیمنس تولید می‌شود را به شما معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید این قطعه را از نمایندگی زیمنس در ایران یعنی مجموعه‌ی فرازیمنس تهیه کنید.

 

نکات مهم در خرید رله حفاظتی

در انتخاب قطعه‌ی رله حفاظتی زیمنس یکی از نکات مهم بررسی چند پارامتر مهم است که بتواند استفاده‌ی مناسب شما از این ابزار را تأمین کند. اولین پارامتر مهم در انتخاب این قطعه سنجیدن سرعت اجرای دستورات، حساسیت بالا در تعیین اشکال و دقت در سنجش مقدار جریان عبوری است. اگر این قطعه کیفیت مناسبی داشته باشد می‌تواند به درستی از موتور و سایر ابزار محافظت کند و از انواع آسیب‌ها جلوگیری نماید. رعایت نکاتی که ذکر شد در هنگام خرید باعث می‌شود مشکلی برای مکانیزم دستگاه‌ها پیش نیاید و از لحاظ مالی هم دچار خسارت نشوید.

به طور کلی رله‌های حفاظتی در شرایطی کاربرد خود را بهتر نشان می‌دهند که سیستم مورد استفاده بر اثر آسیب‌هایی مثل: ضربه‌ی فیزیکی، خرابی اجزا، قطع شدن شبکه و مکانیزم برق، بالا رفتن گرما، تغییر کردن ناگهانی ولتاژ و... دچار مشکل بشود. در چنین شرایطی که ذکر شد رله‌های حفاظتی از خرابی مدار جلوگیری می‌کنند. برخی مواقع رله‌های حفاظتی می‌تواند از خرابی کامل مدار و از کار افتادن آن جلوگیری کند. این قطعات همچنین می‌توانند محل خرابی و نوع آن را هم تشخیص بدهند. وجود چنین قطعه‌ای باعث می‌شود کار تعمیر دستگاه هم بسیار هم آسان شود. 

 

خرید از نمایندگی زیمنس جزو راه‌هایی است که شما می‌توانید از طریق آن قطعاتی مانند رله حفاظتی را تهیه کنید.

 

قطعه‌ی HMI تولید شده توسط زیمنس

HMI زیمنس قطعه‌ای است که ارتباط بین کاربر و ماشین را برقرار می‌کند. اینکه چنین قطعه‌ای بتواند کار با ماشین را راحت‌تر کند یک مزیت خیلی مهم برای آن محسوب می‌شود. از این قطعه برای مانیتور کردن و بررسی پارامترهای ماشین‌های صنعتی مانند اینورتر زیمنس استفاده می‌کنند. این قطعه قابلیت این را دارد که به عنوان یک مانیتور ال سی دی که کار برنامه ریزی را توسط آن انجام می‌دهند استفاده شود. همچنین توسط این قطعه می‌توان متغیرهای متفاوتی را تنظیم کرد و تسلط کاملی روی نحوه‌ی کار سیستم داشت.

به دلیل اهمیت این قطعه اگر از برندی مانند زیمنس تهیه شود می‌تواند کارایی لازم را در حد بالایی ارائه بدهد. قبل از اینکه چنین قطعه‌ای به بازار عرضه بشود از ابزارهایی مثل کامپیوتر برای کنترل دستگاه استفاده می‌شد. اما به دلیل اینکه کامپیوتر در مقابل برخی مسائل آسیب پذیر است HMIزیمنس جایگزین آن شده است. اگر از کامپیوتر برای انجام این گونه وظایف استفاده شود امکان دچار شدن به ویروس در آن وجود دارد.

 این قطعه قابلیت اتصال هم‌زمان به دویست و پنجاه و پنج قطعه را دارد و تمام پارامترها را هم به نمایش می‌کشد. استفاده از این قطعه در برخی مواقع می‌تواند از ضررهای بزرگی جلوگیری کند. در صورتی که کامپیوتر دچار ویروس شود یک سری از دستورهای غلط را به دستگاه می‌دهد و سیستم را از کار می‌اندازد. در گذشته سابقه داشته است که به دلیل استفاده از کامپیوتر به جای HMI زیمنس سیستم درگیر ویروس شده و به طور کلی از کار افتاده است. این نوع خسارات برای برخی از شرکت‌های اروپایی و آمریکایی هم پیش آمده است که نشان می‌دهد استفاده از این قطعه برای هر مجموعه‌ای مفید خواهد بود.

 

کلید دژنکتور زیمنس از نوع عایق گازی در کنار انواع دیگر، یکی از مدل‌های این قطعه است که در شرایط خاص خود به کار می‌رود.

 

 معرفی کلید دژنکتور زیمنس  

کلید دژنکتور زیمنس در واقع یک قطعه است که تحت باری قابل قطع شدن کار می‌کند. این قطعه یک کلید برق به محسوب می‌شود. تفاوت این قطعه با سکسیونر این است که می‌تواند جریان را تحت بار قطع نماید. در شرایطی که مصرف کننده به این کلید متصل شود و جریان از داخل آن رد شود طبق سیستمی که برای آن طراحی شده در عین حال که جریان را حفظ می‌کند مدار را قطع می‌نماید. این قطعه علاوه بر کاربردی که ذکر شد توانایی انجام برخی دستورهای دیگر را هم دارد. از جمله کاربردهای دیگر این قطعه حفاظت از مدار در صورت اتصال کوتاه است. اگر قصد خرید این قطعه را دارید می‌توانید بخش‌های مختلف سایت نمایندگی زیمنس یعنی فرازیمنس مراجعه نمایید.

 

انواع کلید دژنکتور زیمنس 

این قطعه در انواع مختلفی از جمله کلید دژنکتور روغنی، کلید دژنکتور دارای گاز عایق، کلید دژنکتور با خلأ و... تولید می‌شود. در ادامه هر کدام از این مدل‌ها را معرفی کوتاهی می‌کنیم. کلید دژنکتور روغنی می‌تواند فرایند اتصال و قطع را داخل یک محفظه‌ی فولادی که لبریز از روغن است انجام دهد. این قطعه با استفاده از یک فنر که ساختار قدرتمندی دارد متصل و قطع می‌شود. به دلیل اینکه این قطعه خطر انفجار دارد امروزه کمتر از آن استفاده می‌شود. این قطعه با سایر انواع کلید انژکتور جایگزین شده است.

کلید دژنکتور دارای عایق گاز در مقایسه با سایر انواع کلیدها کوچک‌تر است. یکی از مزایای این نوع از کلید دژنکتور صدای پایین‌تر آن است. برای فضاهایی که بسته هستند استفاده از این نوع کلید کاربرد زیادی دارد. برای افرادی که کم شدن آلودگی صوتی محیط برایشان اهمیت دارد استفاده از این قطعه یکی از گزینه‌های مطرح است. مورد بعدی در میان کلیدها دژنکتور با خلأ است. کلید دژنکتور در خلأ مثل موردهای قبلی از گاز و روغن برای انجام دستورات استفاده نمی‌کند. این مدل از کلیدها هم فاقد آلودگی صوتی هستند. این قطعه یک مورد مناسب برای استفاده در مکان‌هایی مانند مترو است. در ادامه نمایندگی زیمنس را به شما معرفی می‌کنیم.

 

HMI زیمنس می‌تواند رابطه‌ی بین کاربر و دستگاه را برقرار کند، در گذشته از کامپیوتر به جای این قطعه استفاده می‌شده است.

 

نمایندگی زیمنس

یکی از راه‌ها که بتوانید قطعه‌ی مورد نظر خود را با کیفیت بالا تهیه کنید این است که برای خرید به نمایندگی زیمنس مراجعه نمایید. فرازیمنس مجموعه‌ای است که خدمات واردات و تأمینِ تولیدات شرکت زیمنس را ارائه می‌کند. این شرکت برای تخصصی شدن خدمات خود زیرشاخه‌هایی هم برای خود تعریف کرده است تا بتواند به‌روزترین و باکیفیت‌ترین مکانیزم‌های اتوماسیون صنعتی را وارد ایران کند. اگر قصد خرید محصولات یا دریافت مشاوره برای خرید کالای مورد نظر خود دارید به بخش‌های مختلف سایت فرا زیمنس مراجعه نمایید.

 

فرا زیمنس از بهترین مراکزی است که شما می‌توانید انواع قطعات مورد نیاز خود مانند رله حفاظتی زیمنس را از آنجا تهیه کنید.

 

در سایت مجموعه‌ی فرا زیمنس انواع دسته‌بندی‌ها برای اینکه شما بتوانید یک انتخاب متناسب با نیاز خود داشته باشید ایجاد شده است. یکی از نکات مهم در اطمینان شما از خرید محصولات باکیفیت صنعتی مراجعه به یک فروشگاه با سابقه در این زمینه است، زیرا در صورت خرید یک قطعه‌ی کم کیفیت ممکن است مشکلات ثانویه‌ای مانند خرابی زودهنگام برای شما پیش بیاید. مجموعه‌ی فرا زیمنس که نمایندگی زیمنس محسوب می‌شود با خدمات مناسبی که به مشتریان خود ارائه داده به مرور زمان بیشتر توسعه یافته و امروزه بزرگ‌ترین عرضه کننده‌ی قطعات زیمنس در ایران است. شما امکان ثبت سفارش را از طریق سایت فرا زیمنس و سایر راه‌های ارتباطی این مجموعه دارید تا در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را از نمایندگی زیمنس دریافت نمایید.

 

1401/12/27
16:59:36
5.0 / 5
365
تگهای مطلب: رپورتاژ , برنامه , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳