پنج ایده جدید برای تولید محتوا


در این مطلب، پنج ایده پست وبلاگ را خواهیم گفت که می توانید از آنها برای تولید محتوایی استفاده کنید که کسب و کار شما را رشد می دهد.
آیا به ایده ی جدید پست وبلاگ احتیاج دارید؟
وبلاگ شما دارایی بزرگی است و می تواند به عنوان ابزاری برای تقویت یک جامعه و در عین حال افزایش فروش استفاده شود. اما برای اجرای آن به ایده های محتوا نیاز دارید.
این ایده های پست وبلاگ برای کارآفرینان، بازاریابان و مشاغل به طور یکسان ایده آل هستند.
 

1- یک نامه سرگشاده برای مخاطبان خود بنویسید

نامه سرگشاده معمولاً به نامه منتشر شده ای اطلاق می شود که یا به یک چیز یا یک مخاطب خاص اعتراض یا توسل دارد.
به عنوان یک صاحب کسب و کار یا خالق، می توانید نامه ای سرگشاده برای مخاطبان خود ایجاد کنید و موضع خود را در مورد یک موضوع خاص توضیح دهید.
 

2- به یک عضو جدید تیم خود خوش آمد بگویید

برای بسیاری از کارآفرینان انفرادی، اضافه کردن اینکه عضو اول تیم یک رویداد هیجان انگیز است. به این ترتیب، یک پست وبلاگ جذاب ایجاد می کند و عضو جدید تیم شما را به مشتریان یا مشتریان شما معرفی می کند.
 

3- در مورد چیزی غرغر کنید

به یاد دارید زمانی که توییتر بمبی را منتشر کرد و به همه گفت که دیگر از تعداد اشتراک‌گذاری دکمه‌های توییتر پشتیبانی نمی‌کنند؟
اگر کسب و کار شما تحت تاثیر یک خبر بزرگ قرار گرفته است، ادامه دهید و در مورد آن غرغر کنید. اگر افراد کافی این کار را انجام دهند، این اخبار می تواند به بهتر شدن سایت شما کمک کند.
 

4- بررسی محصول را انجام دهید

یکی از راه‌هایی که می‌توانید به وبلاگ خود ارزش بیشتری بدهید، مرور محصولات دیگر است. و افراد انفرادی ممکن است بخواهند از پیوندهای وابسته برای ایجاد جریان درآمد اضافی استفاده کنند.
با ارائه نظر خود در مورد یک محصول، اعتبار خود را ایجاد می کنید و به مخاطبان خود کمک می کنید تا محصولات و ابزارهای مورد نیاز خود را پیدا کنند.
 

5- موضوع خود را با موضوعی که کاملاً نامرتبط است مقایسه کنید

از یک مرجع فرهنگ پاپ، فیلم، برنامه تلویزیونی، آهنگ یا روند مد استفاده کنید و آن را با جایگاه یا صنعت خود مقایسه کنید.
این یک پست وبلاگ عالی را ایجاد می کند زیرا کاملاً منحصر به فرد است و دیدگاه جدیدی را در مورد محصول یا جایگاه شما ارائه می دهد.
1402/01/14
22:21:10
5.0 / 5
444
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب
نظر شما در مورد مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
از دست ندهید!